Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-31| GIS, Firma, Imprezy

Studencki konkurs SmallGIS przedłużony

W związku z licznymi prośbami firma SmallGIS wydłużyła o miesiąc termin składania prac w konkursie „SprintMAP – Ergonomia zastosowań”.


Studencki konkurs SmallGIS przedłużony
Można je nadsyłać do 30 listopada do godziny 16:00 (liczy się data wpływu oryginału dokumentów do biura firmy SmallGIS.)

Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych pomysłów na zastosowanie oprogramowania SprintMAP Pod uwagę będzie również brana oryginalność metodyki – w szczególności metodyki oceny ergonomii i ekonomii użycia rozwiązań GIS.

Proponowana tematyka prac konkursowych:
• Planowanie przestrzenne – usprawnienia pracy projektanta i referatu w urzędzie
• Środowisko przyrodnicze – wykorzystanie zasobów leśnej mapy numerycznej
• Teledetekcja – zastosowania 8-kanałowych zobrazowań WorldView2
• Zastosowania interdyscyplinarne – interdyscyplinarność danych przestrzennych

Aby przygotować pracę konkursową, uczestniczący w konkursie studenci otrzymają licencję na program SprintMAP. Dla autorów trzech najlepszych prac zostaną ufundowane nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce 2000 zł, II miejsce 1000 zł, III miejsce 500 zł.

Źródło: SmallGIS, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS