Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-11| GIS, Edukacja, Software, Imprezy

Konkurs dla studentów z zastosowaniem SprintMAP

Do 30 października br. można zgłaszać swój udział w konkursie dla studentów (I, II i III stopnia) pod hasłem „SprintMAP – ergonomia zastosowań” na najlepszą pracę wykorzystującą rozwiązania GIS.


Konkurs dla studentów z zastosowaniem SprintMAP

Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych pomysłów na zastosowanie oprogramowania, jak również oryginalność metodyki – w szczególności metodyki oceny ergonomii i ekonomii użycia rozwiązań GIS.

Proponowana tematyka prac konkursowych:
• Planowanie przestrzenne – usprawnienia pracy projektanta i referatu w urzędzie
• Środowisko przyrodnicze – wykorzystanie zasobów leśnej mapy numerycznej
• Teledetekcja – zastosowania 8-kanałowych zobrazowań WorldView2
• Zastosowania interdyscyplinarne – interdyscyplinarność danych przestrzennych

Aby przygotować pracę konkursową, studenci – uczestnicy konkursu otrzymają licencję na odpowiednie narzędzie SprintMAP. Dla autorów trzech najlepszych prac zostaną ufundowane nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce 2000 zł, II miejsce 1000 zł, III miejsce 500 zł.

Konkurs został ogłoszony w czasie spotkania plenerowego GIS Night organizowanego przez firmę SmallGIS (Radoszyce, 9-10 lipca). Oprogramowanie SprintMap bazuje na rozwiązaniach Esri.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia

Źródło: SmallGIS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS