wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-25| GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Jeden chętny na mielecki GIS

Ponad 1,6 mln zł brutto wyda mielecki ratusz na opracowanie interaktywnego planu miasta łącznie z dostawą sprzętu i oprogramowania.


Jeden chętny na mielecki GIS <br />
fot. Google Earth
fot. Google Earth
W przetargu jedyną ofertę złożyło konsorcjum firm: Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych SA z Gliwic, MGGP Aero z Tarnowa oraz MGGP SA z Tarnowa, i to z nią podpisano już umowę.

Zamówienie obejmuje następujące zadania:
• Dostawę i wdrożenie rozwiązań informatycznych, które mają: dawać dostęp do danych przestrzennych, ewidencji gruntów i budynków oraz modelu 3D, pozwalać na administrację systemem i użytkownikami, zasilać i aktualizować hurtownie danych oraz obsługiwać decyzje administracyjne, a także integrować sprawy oraz rejestry z przestrzenią. Zadanie obejmuje również uruchomienie interaktywnego planu miasta wraz wdrożenie oprogramowania systemowego, zasilenie systemu danymi przestrzennymi oraz rejestrami i ewidencjami publicznymi oraz przeprowadzenie szkoleń.
• Dostawę, instalację oraz konfigurację sprzętu i oprogramowania systemowego, w tym budowę nowych baz danych oraz dostosowanie istniejących zasobów do zasilenia systemu. Zadanie obejmuje budowę baz: adresowej, nieruchomości, dróg i ulic, sieci uzbrojenia terenu, opracowanie warstw tematycznych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, informatyzację rejestrów i ewidencji oraz zasobów źródłowych zarządzania kryzysowego i ofert inwestycyjnych, wykonanie zdjęć lotniczych, sporządzenie ortofotomapy, numerycznego modelu terenu oraz modelu 3D budynków.

Zamówienie ma być zrealizowane do marca 2012 roku.

Źródło: Mielec.pl, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS