wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-18| Mapy, Przetargi, Software

Mielec zamawia interaktywny plan

Urząd Miejski w Mielcu ogłosił przetarg na opracowanie interaktywnego planu miasta łącznie z dostawą niezbędnego sprzętu i oprogramowania. Jego wartość wynosi pomiędzy 1,2 a 1,69 mln zł (netto).


Mielec zamawia interaktywny plan

Zamówienie będzie realizowane w dwóch etapach: I – dostawa sprzętu i oprogramowania, II – wykonanie i wdrożenie e-usług. Obejmuje następujące zadania:

 • Dostawę i wdrożenie rozwiązań informatycznych.
  Rozwiązanie te mają dawać dostęp do danych przestrzennych, ewidencji gruntów i budynków oraz modelu 3D; pozwalać na administrację systemem i użytkownikami, zasilanie i aktualizację hurtowni danych oraz obsługę decyzji administracyjnych i integrację spraw oraz ewidencji i rejestrów z przestrzenią. Zadanie obejmuje uruchomienie portalu interaktywnego planu miasta wraz wdrożeniem oprogramowania systemowego, zasileniem systemu danymi przestrzennymi oraz rejestrami i ewidencjami publicznymi oraz przeprowadzenie szkoleń.
 • Dostawę, instalację oraz konfigurację sprzętu i oprogramowania systemowego.
 • Budowę nowych baz danych oraz dostosowanie istniejących zasobów do zasilenia systemu.
  Zadanie obejmuje budowę bazy adresowej nieruchomości, dróg i ulic, sieci uzbrojenia terenu, opracowanie warstw tematycznych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, przygotowanie zbiorów danych do zasilenia systemu, informatyzację rejestrów i ewidencji oraz zasobów źródłowych zarządzania kryzysowego i ofert inwestycyjnych, wykonanie zdjęć lotniczych, sporządzenie ortofotomapy, numerycznego modelu terenu oraz modelu 3D budynków.

Dokumenty można składać do 25 sierpnia. Kryterium wyboru ofert jest cena. Wadium wynosi 15 tys. zł. Przetarg jest realizowany w ramach projektu „Wsparcie rozwoju społeczno-gospodarczego poprzez utworzenie elektronicznej platformy informacyjno-usługowej na terenie miasta Mielca”.

Źródło: UM w Mielcu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS