wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-29| Mapy, Przetargi

Kto dostarczy mapę hydrograficzną dla IMGW?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zamawia opracowanie Mapy podziału hydrograficznego Polski (MPHP) w skali 1:10 000 na bazie najnowszych danych oraz wdrożenie aplikacji do zarządzania nią.


Kto dostarczy mapę hydrograficzną dla IMGW?

Opracowanie ma być zgodne z wytycznymi unijnych dyrektyw: wodnej, powodziowej i INSPIRE. Zamówienie będzie wykonywane w trzech etapach obejmujących:
1. Sporządzenie wytycznych do wykonania Mapy Podziału Hydrograficznego Polski w skali 1:10 000 w formie cyfrowej wraz z analizą dostępnych informacji i danych.
2. Zebranie informacji i danych niezbędnych do opracowania poszczególnych warstw informacyjnych, utworzenie tych warstw oraz relacyjnej bazy danych, przeprowadzenie procesu konsultacji i uzgodnień.
3. Opracowanie Mapy podziału hydrograficznego Polski w skali 1:10 000 w postaci warstw informacyjnych z relacyjną bazą danych.

Ubiegający się o zamówienie muszą wykazać się wykonaniem w ciągu ostatnich 3 lat czterech usług, w tym:
• dwóch z zakresu gospodarki wodnej o łącznej wartości min. 4 mln zł,
• dwóch z zakresu geoinformacji o łącznej wartości min. 2 mln zł (może być TBD lub BDOT w ujęciu warstwowym).

Wadium wynosi 100 tys. zł. Termin składania ofert mija 7 listopada. Kryterium wyboru będą: cena (50%) oraz koncepcja realizacji I etapu pracy (50%). Termin: 30 czerwca 2013 r.

Zamówienie dofinansowane jest z EFRR w ramach unijnego programu Innowacyjna Gospodarka (oś priorytetowa VII - Społeczeństwo informacyjne – budowa elektronicznej administracji).

Źródło: IMGW, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS