wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-22| Przetargi, Kataster

Gdynia dostosowuje EGiB do ZSIN

Urząd Miasta Gdyni ogłosił przetarg na dostosowanie systemu informatycznego wykorzystywanego do prowadzenia ewidencji gruntów i budynków do wymagań Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach (ZSiN) w ramach projektu pilotażowego.


Gdynia dostosowuje EGiB do ZSIN
Przedmiot umowy zostanie wykonany w dwóch etapach:
Etap I. Wykonanie modułu uniwersalnego (MOZ-U) umożliwiającego:
a) komunikację w ramach ZSiN poprzez udostępnione łącze PESEL-NET,
b) generowanie zawiadomień o zmianach EGiB (w formacie XML) na podstawie informacji o zmianach danych EGiB wydanych z systemu do prowadzenia ewidencji gruntów i budynków,
c) wysyłanie informacji o zmianach danych EGiB (w formacie GML) oraz zawiadomień o zmianach (w formacie XML),
d) odbieranie zawiadomień o zmianach w NKW (w formacie XML),
e) dodawanie załączników do zawiadomień o zmianach w EGiB przez użytkowników (w formacie PDF),
f) pobieranie i przeglądanie raportów oraz statusów wysłanych i odbieranych danych (komunikatów) przez użytkowników poprzez interfejs WWW.
Etap II. Wykonanie oprogramowania do wydawania danych z systemu do prowadzenia ewidencji gruntów i budynków (generowanie informacji o zmianach EGiB w formacie GML) oraz oprogramowania do pobierania zawiadomień o zmianach w NKW, w zakresie:
a) ładowania tych danych do lokalnego repozytorium ZSIN utworzonego na serwerze Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni,
b) wykonania aplikacji WWW umożliwiającej przeglądanie danych z sądów pochodzących z NKW i odpowiadających im danych przechowywanych w Wydziale Geodezji Urzędu Miasta Gdyni celem wygenerowania raportu rozbieżności danych,
c) wykonania opracowania związanego z możliwością wykorzystania pozyskanych danych z sądów przesłanych w ramach ZSIN do Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Gdyni na potrzeby Urzędu Miasta Gdyni i innych użytkowników,
d) opracowanie wniosków z pilotażu i przeprowadzenie szkoleń.

Oferty należy składać do 26 sierpnia. Wadium: 12 tys. zł. Jednym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin wykonania zamówienia: etap I – do 25 listopada br., etap II – do 20 grudnia br.

Źródło: UM Gdyni, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS