wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-17| GNSS, Przetargi

Przetarg na aktualizację Małopolskiego Systemu Pozycjonowania Precyzyjnego

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił przetarg nieograniczony na aktualizację oprogramowania obliczeniowego i zarządzającego pracą Małopolskiego Systemu Pozycjonowania Precyzyjnego oraz dostosowanie odbiorników i anten na stacjach referencyjnych do standardów ASG-EUPOS. Szacunkowa wartość netto wynosi 900 tys. zł.


Przetarg na aktualizację Małopolskiego Systemu Pozycjonowania Precyzyjnego <br />
Rozmieszczenie stacji referencyjnych MSPP
Rozmieszczenie stacji referencyjnych MSPP

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• dostawę 4 odbiorników i 4 anten GNSS oraz ich wymianę na stacjach referencyjnych,
• dostawę 2 serwerów obliczeniowych typu blade,
• aktualizację oprogramowania wraz z niezbędnymi kluczami i licencjami oraz konfigurację dostarczonego oprogramowania w serwerowni Wydziału Geodezji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się zrealizowaniem w okresie ostatnich 3 lat co najmniej jednej dostawy oraz instalacji sprzętu i oprogramowania służącego do generowania poprawek RTK/DGNSS (poprawek sieciowych), w której liczba podłączonych i pracujących stacji referencyjnych jest nie mniejsza niż 10, na kwotę nie niższą niż 500 tys. zł brutto.

Termin składania ofert: 26 września br. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Zamówienie należy wykonać do 30 listopada 2011 r. Wykonawca powinien udzielić gwarancji i serwisu na dostarczony sprzęt i oprogramowanie na minimum 36 miesięcy od daty pozytywnego końcowego odbioru przedmiotu umowy oraz zapewnić asystę techniczną.

Źródło: UMWM w Krakowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS