wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-10-02| Geodezja, Mapy, Edukacja, Ludzie, Imprezy

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. S. Kaliskiego w Katowicach ma 60 latW uroczystych obchodach 60-lecia Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Katowicach, w skład którego wchodzą dwa technika: elektroniczne i geodezyjne, uczestniczyło blisko 400 osób - przede wszystkim uczniów, absolwentów, nauczycieli.

Jubileuszowe spotkanie poprzedziła msza święta w kościele pw. Św. Antoniego w Katowicach Dąbrówce Małej, podczas której szkoła otrzymała nowy sztandar ufundowany przez Urząd Miejski w Katowicach. Oficjalna część obchodów odbywała się w salach Domu Kultury w Katowicach-Szopienicach, w której uczestniczyli m.in. prezydent Katowic Piotr Uszok, śląski kurator oświaty Marian Drosio i przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Forajter. Wśród gości nie zabrakło również przedstawicieli środowiska geodezyjnego: SGP, GIG, firm geodezyjnych na co dzień współpracujących ze szkołą, a także wyższych uczelni. Szkoła otrzymała liczne listy gratulacyjne, m.in. od wojewody śląskiego i marszałka województwa. Wręczono też liczne nagrody i wyróżnienia nauczycielom szkoły. Interesującą i - jak w rozmowie z nami podkreśliła dyrektor zespołu szkół Anna Grawon - bardzo wzruszającą częścią uroczystych obchodów był program artystyczny przygotowany przez uczniów pod kierunkiem i w reżyserii p. Doroty Wójcik. Był to rodzaj podróży sentymentalnej przez kolejne 10-lecia związane z historią szkoły. Podróży wyrażonej w modzie, tańcu i piosence, a także wydarzeniach szkolnych na tle wydarzeń w Polsce i na świecie. Imprezę zakończył piknik na terenie szkoły uświetniony występem Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Śląskiego "Katowice".

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Zespół Szkół Technicznych ma 60 lat Do zobaczenia za 10 lat. Było SUPER!!! :)
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS