wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-01| Geodezja, Przetargi

ARiMR podpisała umowę z Eurosystem

Zarząd Eurosystem z siedzibą w Chorzowie poinformował, że 27 czerwca spółka zawarła – w wyniku przeprowadzonego postępowania o zamówienia publiczne – umowę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na przeprowadzenie kontroli na miejscu metodą FOTO dla części woj. wielkopolskiego. Wartość umowy przekracza 1,5 mln zł brutto.


ARiMR podpisała umowę z Eurosystem <br />
fot. www.geoportal.gov.pl
fot. www.geoportal.gov.pl
W maju br. notowana na rynku NewConnect spółka Eurosystem podpisała z ING Bankiem Śląskim aneks do umowy wieloproduktowej obejmującej kredyt obrotowy w rachunkach bankowych oraz limit na gwarancje bankowe niezbędne w postępowaniach o zamówienia publiczne. Aneks przedłużył okres obowiązywania umowy o kolejny rok do 24 maja 2012 r. Limit umowy wieloproduktowej do dyspozycji spółki określony jest do wysokości 1,5 mln zł.

Źródło: Eurosystem SA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@SK To "sukces" murowany...ale na krótką metę :)
odpowiedz zgłoś
@super_info Ten KTOŚ rządzi teraz w KPG i z powodzeniem wdraża metody finansowe znane z Techmexu. Szczególnie jeżeli chodzi o podwykonawców.
odpowiedz zgłoś
super eurosystem Łał - ale sensacja !!!
odpowiedz zgłoś
Eurosystems czy tam "przypadkiem" nie pracuje KTOŚ, kto zoatał usuniety w swoim czasie z zarządu oslawionego Techmex !
odpowiedz zgłoś
Rzetelnośc informacji To tylko Euro System w tym roku załapał się na kontrolę? Brawo wyjątkowa firma !!!
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS