wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-29| Przetargi

Znamy już wszystkie najlepsze oferty na KNM

Po miesiącu od otwarcia ofert Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wybrała najkorzystniejsze propozycje dla wszystkich 27 części przetargu na kontrolę na miejscu (KNM) metodą FOTO.


Znamy już wszystkie najlepsze oferty na KNM <br />
fot. MP
fot. MP

20 i 28 kwietnia najlepsze (czyli najtańsze) oferty wybrano odpowiednio dla 6 i 8 części. Dziś (29 kwietnia) to samo uczyniono dla pozostałych 13 części.

Wyniki nie zaskakują, gdyż wszystkie najtańsze oferty agencja uznała za ważne. O ile w toku postępowania nie wpłyną żadne protesty, poszczególne części zrealizują:

 1. Geomatic Wrocław,
 2. PMG Katowice,
 3. Gispro Szczecin,
 4. OPGK Lublin,
 5. BULiGL Lublin,
 6. Ibra Lublin, MTS Studio Lublin,
 7. WGP SA Warszawa,
 8. Gefos Polska Kraków,
 9. Tukaj Mapping CE Kraków,
 10. MGGP Aero Tarnów,
 11. MGGP Aero Tarnów,
 12. MGGP SA Tarnów,
 13. Intertim Suwałki, Intertim Ludmiła Pietrzak Warszawa,
 14. KPG SA Kraków,
 15. MBGTiR Tarnów,
 16. Geokart International Rzeszów,
 17. Intertim Suwałki, Intertim Ludmiła Pietrzak Warszawa
 18. Gispro Szczecin,
 19. PUG Częstochowa,
 20. OPGK Geomap Kielce,
 21. WGP SA Warszawa,
 22. ZUGiK Pryzmat Warszawa, ZUGiK Pryzmat Częstochowa,
 23. OPGK Geomap Kielce,
 24. Progis Giżycko,
 25. Fotokart Szczecin,
 26. Eurosystem Chorzów,
 27. Fotokart Szczecin.

Do przetargu stanęły łącznie 33 firmy/konsorcja. Każda mogła złożyć ofertę na maksymalnie trzy części. Z możliwości takiej skorzystało aż 19 oferentów. Żadnemu z nich nie przypadnie jednak realizacja wszystkich trzech części, natomiast po dwie zrealizują najprawdopodobniej: Gispro Szczecin, WPG SA Warszawa, MGGP Aero Tarnów, konsorcjum firm Intertim Suwałki i Intertim Ludmiła Pietrzak Warszawa oraz Fotokart Szczecin.

Agencja gotowa jest w tym roku wyłożyć na KNM ponad 30 mln zł. Najlepsze oferty okazały się nieznacznie tańsze od budżetu, dzięki czemu ARiMR zaoszczędzi 200 tys. zł.

Zestawienie wszystkich 76 ofert wraz z cenami (PDF)

Źródło: ARiMR, JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
kontrole ARiMR wszyscy najeżdżają tu na firmy że im pieniądze wypłacają z opóźnieniem ja pracuje w jednej z firm która robiła kontrole i mam duże doświadczenie z oszołomami z terenu, którzy ruszają się jak słonie po działkach nie chce się im robić fotek albo co najgorsze podrabiają foty u siebie za stodołą i przez takie osoby firmy dostają kary więc dlaczego mają te kary pokrywać ze swojej kasy jeśli to terenowcy zawinili, znam sytuację z dwóch stron dlatego wiem że trudno o dobrych ludzi którym chce się pracować w kontrolach dla mnie praca w terenie to bajka dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie to tak umią #$%!!olić
odpowiedz zgłoś
KPG Projekt został już dawno przyjęty przez agencje(I etap w grudniu, a II etap w styczniu), a pieniądze wypłacone firmie, z tym, że poszły na inne cele.. poza tym, weryfikacja nie stwierdziła większych błędów w wykonaniu kontroli, poza brakami podpisów itp..
odpowiedz zgłoś
do inspektora a moze robota przez inspektorow zostala wykonana wadliwie, arimr naliczyl kary, które was obciazyly ? w sadzie trzeba twardych dowodow a nie poszlak.
odpowiedz zgłoś
Uwaga na KPG!!!! Przestrzegam przed pracą w projekcie kontrole terenowe dla tej firmy. Do tej pory nie wypłacili wynagrodzenia za kontrole w 2010r. Sprawa zostanie skierowana do sądu.
odpowiedz zgłoś
Poleca-nie poleca Z opóżnieniem płacą wszyscy, to jest krajowa norma. Ważne by zapłacili. Wiadomo, niska cena przetargowa, gdzies trzeba "skrecic", najlepiec na kontrolerach. To tez norma. Tak dzialal swojego czasu, dzis juz ś.p. Techmex.
odpowiedz zgłoś
KPG SA Kraków Do kontrolerów! pomimo dobrej atmosfery podczas pracy, ja, jak i wiele osób do tej pory nie dostało wynagrodzenia za kontrole metodą FOTO w roku 2010...
odpowiedz zgłoś
re: Czy ktoś zna/i poleca na pewno nie polecam firmy GEOMAP Kielce!! uważajcie
odpowiedz zgłoś
re: Czy ktoś zna/i poleca? PUG-u i Tukaja nie znam. W roku ubiegłym Gefos robił IT w woj. małopolskim i części świętokrzyskiego. Kłopotów trochę było, na początku z oprogramowaniem co opóźniło wydanie materiałów na starcie,a przez to była cały projekt nerwówka i nadganianie. Często Gefos płacił z opóźnieniem - ale na koniec zapłacił zgodnie z umową. Jakie stawki będą w foto? na razie cisza... Zeszłoroczna ekipa co robiła dla Gefosu projekt od strony biurowej się nie odzywa - więc chyba stawki zawrotne nie będą i odpuścili. Jak Gefos weźmie samych nowych do prac kamerlanych i jeszcze np. nowe oprogramowanie to zbyt dobrze nie wróży (zwłaszcza, że w foto ciężar przesuwa się na prace kameralne).
odpowiedz zgłoś
Czy ktoś zna/i poleca? Czy ktoś zna/i poleca? ARiMR udzieliła już wszystkim wykonawcom zamówienia. Oczywiście w 100% grała rola ceny (na niekorzyść wszystkich po kolei niestety). Trzeba jednak wybrać to mniejsze zło i co w takim razie radzicie? Obracam się na południu kraju, więc w gre wchodzi Gefos, Tukaj i ew. PUG Częstochowa! Czy znacie zwyczaje tych firm, jakieś stawki czy terminowość wypłat? Czy wcześniej nie było z tymi wykonawcami problemów? Doradzacie czy odradzacie - dzięki za podpowiedzi...
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS