wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-09-27| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Mamy nowego głównego geodetę kraju


Dziś o godz. 10 w siedzibie Ministerstwa Budownictwa Wiesław Potrapeluk otrzymał z rąk ministra Antoniego Jaszczaka nominację na stanowisko głównego geodety kraju.

Minister Jaszczak wręczając nominację, stwierdził, że Wiesław Potrapeluk został wybrany na to stanowisko w drodze konkursu, spełnił wszystkie wymagania, a komisja konkursowa wysoko oceniła jego kompetencje. Nowy główny geodeta kraju zadeklarował: „dołożę wszelkich starań, aby służba państwu i społeczeństwu przyniosła określone efekty, poświęcę się temu, żeby działalność ta była owocna i mam nadzieję, że spełnię pokładane nadzieje”. Kadencja nowego GGK będzie trwała 5 lat.
W wydarzeniu uczestniczyli geodeta m.st. Warszawy Tomasz Myśliński, a także dotychczasowy pracodawca nowego GGK starosta powiatu przasnyskiego Zenon Szczepankowski. Po uroczystości z nowym miejscem pracy zapoznawał go dyrektor generalny Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii Tadeusz Kościuk.

Przypomnijmy, że konkurs na stanowisko GGK ogłoszony z początkiem lutego br., ruszył 1 marca br., a startowało w nim dziewięcioro kandydatów. 6 czerwca odbył się test z wiedzy, a w dniach 19-21 czerwca test psychologiczny oraz półgodzinny sprawdzian ze znajomości języka obcego. 4 i 5 lipca odbywały się rozmowy komisji konkursowej z poszczególnymi kandydatami. 20 lipca komisja przeprowadzająca konkurs wskazała Wiesława Potrapeluka na stanowisko głównego geodety kraju.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ile czasu zajmie zmiana poglądów nowego Prezesa co do funkcjonowania GUGIK??? Ciekawe czy w tym przypadku punkt widzenia również będzie zależał od punktu siedzenia?

do wasy A co wg Ciebie powinno się zmienić? Zaproponuj, podpowiedz. Może zadziała nowy człowiek, nowa energia.

pięknie oby coś się zmieniło i tym razem na lepsze!

Swój czy obcy.... Oczywiście,że gratuluję!!i mam nadzieję, że teraz dostrzeże się problemy tu na dole (czyli w geodezji powiatowej)! Oby tylko na nadziei się nie skończyło!

Gratulacje!! Może wreszcie coś dla geodezji na szczeblu powiatowym coś się dobrego zrobi!

Czy ktoś zna może adres bloga pana prezesa ? Zakładam, że prowadzi na pewno.

Każdy powinien dostać na wejściu kredyt tylko nas chyba już na te kredyty nie stać. Farsa ala Beger-Gate.

BRAWO .... Nie przenoście nam stolycy do Przasnysza ...

jes jes jes ... Szkoda tylko że ten rząd ...

gratulacje pożyjemy zobaczymy,gratulacje!

Z komentarzem poczekamy na pierwsze kroki, na razie życzymy wszystkiego najlepszego!

11 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt