wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-09-26| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Główny geodeta kraju Jerzy Albin odwołany ze stanowiska


Według nieoficjalnych informacji główny geodeta kraju Jerzy Albin został dziś odwołany z pełnionej funkcji.

Jutro ma nastąpić przejęcie urzędu przez Wiesława Potrapeluka, dotąd geodetę powiatowego w Przasnyszu.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Z całą pewnością zmiany będą. Pamiętając niechęć pana z powiatu przasnyskiego do nowych projektów informatycznych należy spodziewać się powrotu do sprawdzonych zapisów zeszytowych (przynajmniej wiadomo gdzie czego szukać).

Nowy Geodeta Odczepcie się od nowego GGK to jest spoko koles i bez układów

Na jak długo? Ciekaw jestem na jak długo ten "przaśny" GGK nam będzie urzędował? i jakie będą zmiany? Niestety nie spodziewam si rewolucji, jak MY sami jej nie zrobimy! Coraz bardziej przegrywamy w wyścigu o pozycję w budowie społeczeństwa infromacyjnego.ę

ciągle źle i jeszcze gorzej - cd. Moim zdaniem dobrze by się stało gdyby znalazło się miejsce dla Mechy, tylko najprawdopodobniej zupełnie mu na tym nie zależy. Ten facet przynajmniej wie o co biega w tym zawodzie.

ciągle źle i jeszcze gorzej? wydaje się, że ciągłe niezadowolenie kolegów geodetów wynika ze strachu przed nieznanym. Dość trafnie to ujeła Nowa Geodetka. Odszedł ten, który przez kilka lat mieszał i nic nie zrobił dla branży, a nowy jeszcze nie zaczął, a już go się dołuje. Czy Kolega Mecha ma szanse na stanowisko w GUGiK?

korupcja w swietle korupcji politycznej PIS przekupstwa Renaty Beger przez Adama Lipinskiego jakie stanowisko jest przewidziane dla tow. Mechy w GUGiK?

no właśnie kolego "stary geodeto". O co tu chodzi?

Pytanie A jakiś język obcy to ten nowy zna? I o co chodzi z tym mechą?

... a skąd wiadomo, że brak jest takich pomysłów?

zmiany rewolucja na stolkach bedzie ale chora instytuacja i tak zostanie. szkoda ze brakuje pomyslow na zmiane fukcjonowania glownego urzedu...

nowa geodetka Co to za komentarze? Widzę, że czegoś się obawiacie koledzy geodeci!

Pewnie. Lepiej niech będzie po staremu...

Dadzą wam popalić Poczekajcei Panowie na to, co zrobi nowy - sterowany przez towarzysza Mechę i byłego GGK.

Odejście don pedro Albina to dobry znak... oczywiście na przyszłość!

Teraz czas na Jankowskiego

15 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt