wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-06-07| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat łowicki: przetarg na kompleksową modernizację EGiB

Starostwo Powiatowe w Łowiczu ogłosiło przetarg nieograniczony na wykonanie kompleksowej modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie danych ewidencyjnych budynków i lokali dla gminy Łowicz. Oferty można składać do 13 czerwca 2011 r.


Powiat łowicki: przetarg na kompleksową modernizację EGiB

Zamówienie obejmuje: 13 308 ha, 25 obrębów, 4239 jednostek rejestrowych, 16 286 działek ewidencyjnych; ok. 760 budynków.

Celem prac modernizacyjnych jest:
1. modyfikacja danych ewidencyjnych oraz uzupełnienie istniejącej bazy danych ewidencyjnych zgodnie ze standardem SWDE/SWING 3.0, w tym:
- dostosowanie danych ewidencyjnych działek do standardu SWDE/SWING 3.0,
- nadanie obiektom bazy danych ewidencyjnych identyfikatorów,
- wykonanie niezbędnych geodezyjnych pomiarów terenowych oraz oględzin,
- ustalenie właścicieli oraz władających nieruchomości zabudowanych na podstawie wpisów w księgach wieczystych oraz zgromadzonych przez starostę dokumentów;
2. uzupełnienie danych ewidencyjnych właścicieli nieruchomości oraz władających m.in. na podstawie informacji zawartych w systemach PESEL i REGON,
- wykonanie aktualizacji użytków gruntowych i klas w zakresie terenów zabudowanych,
- podniesienie dokładności obiektów przestrzennych oraz zaktualizowanie danych dotychczasowej ewidencyjnej mapy numerycznej,
- zapewnienie technicznych możliwości generowania (eksportu) danych ewidencyjnych w postaci pliku SWDE/SWING 3.0, a także importu do bazy danych plików SWDE/SWING 3.0;
3. konwersja i dostosowanie bazy danych EGiB powiatu łowickiego do wymagań Zintegrowanego Systemu Katastralnego oraz jej włączenie do systemu IPE (Zintegrowanej Platformy Elektronicznej).

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się wykonaniem w okresie ostatnich 3 lat przynajmniej dwóch zadań polegających na modernizacji/założeniu EGiB o wartości minimum 120 tys. zł każde.

Wadium: 3 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2011 r. Obowiązkiem wykonawcy będzie objęcie gwarancją przedmiotu zamówienia na minimum 36 miesięcy od podpisania (bez uwag) Protokołu Odbioru Końcowego.

Źródło: SP w Łowiczu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS