wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-31| Ludzie, Imprezy

170 osób na Rajdzie Geodetów

22 drużyny przemierzały Kampinoski Park Narodowy w dzień i w noc oraz rywalizowały w sportowych rozgrywkach – w dniach 20-22 maja odbył się XXXVI Rajd Geodetów.


170 osób na Rajdzie Geodetów

Tegoroczna, rekordowa frekwencja, po dwóch latach przerwy, zaskoczyła organizatorów. Geodeci oprócz wycieczek po puszczy, próbowali swoich sił w rzucie tyczką, rzucie do tarczy i kosza, a także grali w siatkówkę i tenis stołowy. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył zespół „My i oni” SGP Legionowo, za nimi uplasowała się drużyna „Dominator” Glob K i Z, a na trzecim miejscu znaleźli się „Lamperie” geodeci Ostrów Mazowiecka i Wyszków (pełne wyniki) Zwycięzcy z Legionowa, którzy otrzymali w nagrodę niwelator, przekazali go do Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowego w Warszawie, którego uczniowie również brali udział w rajdzie.
Z kolei w klasyfikacji wg instytucji pierwsze miejsce zajęła drużyna WPG S.A. z Warszawy, drugie miejsce – Biuro Geodezji i Katastru Warszawa, a trzecie – PPGK S.A. Do Piasków Królewskich na zakończenie sportowych zmagań przyjechała GGK Jolanta Orlińska, by wręczyć puchar zwycięzcom (na fot.).

Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Warszawie, we współpracy z Kołem Terenowym SGP w Pruszkowie.
Zdjęcia: Urszula Umińska

BS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Nagroda Za pierwsze miejsce - 20zł brutto na dwóch
odpowiedz zgłoś
poprawka tresci dziekuje!
odpowiedz zgłoś
blad druzyna WPG nie wygrala niwelatora.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS