wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-30| Geodezja, Firma, Software, Kataster

ePODGiK ruszył w powiecie piaseczyńskim

W Wydziale Geodezji i Katastru Powiatu Piaseczyńskiego uruchomiono 27 maja obsługę zgłoszeń prac geodezyjnych przez internet w technologii iGeoMap/ePODGiK.


ePODGiK ruszył w powiecie piaseczyńskim
Jako pierwszy, o godz. 15.30, zgłosił w ten sposób swoją robotę geodeta Robert Głuchowski. Po wysłaniu elektronicznej deklaracji materiały do pracy przygotowywane są automatycznie przez pracujące w ODGiK-u oprogramowanie GEO-MAP.

Piaseczno to już 11 powiat, w którym wdrożono ten system. W serwisie ePODGiK zarejestrowanych jest obecnie w Polsce 935 firm oraz 1380 geodetów uprawnionych. Liczba prac, które zostały zarejestrowane i przygotowane przez system wynosi już prawie 90 tys.

Więcej informacji na stronie Wydziału Geodezji i Katastru Powiatu Piaseczyńskiego

Zbigniew Malinowski, Geo-System


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Piaseczno bez komentarza
odpowiedz zgłoś
życie pokaże, życie zweryfikuje jak to będzie działało. Ważne że nareszcie mogę prace jak człowiek zgłosić, a nie czekać na KERG 2 tygodnie
odpowiedz zgłoś
no ja oszaleję co tam się w końcu dzieje. W PODGiK raz mówią, że geomap ma być do końca kwietnia. Teraz uruchamiają zgłaszanie prac i całą numerykę w geomapie. Człowiek może dostać pomieszania. Mam jednak nadzieję, że w tym całym bałaganie coś z tego wyjdzie, bo w kwestii obsługi piaseczno równa jedynie do stolicy.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS