wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-10| Geodezja, Firma

ePODGiK w 2010 r.

31 grudnia 2010 r. podsumowano kolejny rok funkcjonowania serwisu ePODGiK oraz przyznano nagrody dla firm wyróżniających się liczbą zgłoszonych tą drogą prac geodezyjnych.


ePODGiK w 2010 r.

Z serwisu korzysta obecnie 10 ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, zarejestrowanych jest w nim 826 firm geodezyjnych (wzrost o 43% w porównaniu z rokiem 2009) oraz 1316 geodetów uprawnionych (wzrost o 17%). Dotychczas zgłoszono tym sposobem 71,8 tys. prac geodezyjnych, z czego na rok 2010 przypadło 38 tys.

Wyróżnienie za największą liczbę zgłoszonych dotychczas prac otrzymały firmy:
1. UGiK Urbanowicz Cezary, Kobyłka (1649 prac),
2. Biuro Usług Geodezyjnych Grażyna i Czesław W. Żółkowscy, Mińsk Mazowiecki (860 prac).
3. MK GEO s.c. M. Wierzchoń, J. Kwerko, Zielonka (831 prac).

Szczegółowe statystyki

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Oj Maniek Maniek... Nie ilość tylko JAKOŚĆ. I nie JAKOŚ tylko JAKOŚĆ. Do mitycznego BGiK mam dość daleko, i na razie się nie wybieram. Co ma PR do jakości prac? Nie wiem, ale ciemny ze mnie geodeta w porównaniu z zapewne światłym geoinformatykiem...
odpowiedz zgłoś
Oj Stasek, Stasek Z komentarzy sądząc to Ty to chyba z BGiK-u jakimś PR-owcem jesteś. Pewnie, że Was w końcu też ktoś wyróżni. Najpewniej za najdłużej przygotowywany przetarg XXI wieku. Może nawet już można go wpisać do księgi Guinessa?
odpowiedz zgłoś
Wyróżnienie za największą liczbę zgłoszonych dotychczas prac... "...Wyróżnienie za największą liczbę zgłoszonych dotychczas prac otrzymały firmy: 1. UGiK Urbanowicz Cezary, Kobyłka (1649 prac)..." Oj bida. A jakość tych prac? Już dawno mówili, "nie ilość tylko jakość"! Dlaczego tego nikt nie wyróżni? I od razu o tym pisać. A swoją drogą czy to nie tą firmę opisali jakiś czas temu w "Rz" i tzw. reklamę "urzędową"?
 1 
odpowiedz zgłoś
kto pierwszy, zastanawiam się kiedy będzie można oddawać prace internetowo, wybrane tematy takie jak inwentaryzacja przyłącza, lub mapa do celów projektowych. Powiat i firma która to wdroży na stałe pozostanie w historii polskiej geodezji, bo niewątpliwie pod względem zgłaszanych prac przez internet jest jeden lider.
 1 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS