wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-18| Firma

Wkrótce debiut Eurosystemu

W najbliższy poniedziałek (23 maja) na rynek NewConnect wejdzie Eurosystem S.A. – spółka specjalizująca się w projektach związanych z telekomunikacją przewodową i bezprzewodową oraz usługach geoinformatycznych.


Wkrótce debiut Eurosystemu <br />
fot. JK
fot. JK
Debiut poprzedziła prywatna emisja akcji serii E. Inwestorzy objęli wszystkie oferowane akcje. Pozyskany w ten sposób kapitał (1,1 mln zł), spółka przeznaczy na inwestycje w rozszerzenie swojej oferty o zaawansowane technologicznie usługi z zakresu geoinformatyki.

– Za kilka dni dołączymy do prestiżowego grona spółek publicznych. Zakończyliśmy już procedury formalne, ze spokojem czekamy na poniedziałkową sesję. Prywatna emisja cieszyła się zainteresowaniem wśród inwestorów. Nasze przychody już od kilku lat są na stałym poziomie i oscylują wokół poziomu 8 mln zł. Wejście na NewConnect jest potwierdzeniem naszej wiarygodności w oczach kontrahentów, a także przyczyni się do pozyskania nowych umów. Zamierzamy budować wartość spółki w oparciu o przejrzystą politykę informacyjną oraz finansową, a także poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w realizacji pozyskanych zleceń. – mówi Krzysztof T. Grębowicz, prezes zarządu Eurosystem S.A.

Do obrotu na rynku NewConnect zostaną wprowadzone:
• 780 000 akcji zwykłych na okaziciela serii D o wartości nominalnej 10 gr każda,
• 392 600 akcji zwykłych na okaziciela serii E o wartości 10 gr,
• 392 600 praw do akcji serii E.

Eurosystem S.A. w 2010 r. osiągnął 8,45 mln zł przychodów oraz 252 tys. zł zysku netto. W porównaniu z poprzednim rokiem zysk wzrósł o 179 procent.

źródło: Public Image Advisors


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
"...wejście na NewConnect jest potwierdzeniem naszej wiarygodności w oczach kontrahentów..." o wiarygodności tej firmy i "przejrzystej polityki informacyjnej i finansowej" pana prezesa najlepiej mogą zaświadczyć opinie byłych pracowników i kontrahentów. wystarczy poszukać, warto popytać w firmach geodezyjnych - bo nie wszystkim się chce opisywać przygód z nimi publicznie. a możnaby o tym napisać intrygującą książkę.
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS