wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-03| GIS, Firma

Ruszyła prywatna oferta akcji Eurosystem SA

Chorzowska spółka Eurosystem SA rozpoczęła prywatną emisję akcji serii E o wartości 1,1 mln złotych, a jeszcze wiosną tego roku wejdzie na rynek NewConnect.


Ruszyła prywatna oferta akcji Eurosystem SA
Pozyskane w ten sposób środki spółka planuje przeznaczyć na inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które są niezbędne do rozbudowania jej oferty o zaawansowane usługi geoinformatyczne. Emisja poprzedzi debiut Eurosystem SA na rynku NewConnect, który ma nastąpić przed końcem kwietnia br. Autoryzowanym doradcą jest WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o., natomiast funkcję oferującego pełni Dom Maklerski WDM S.A.

– Działając na rynku już ponad 20 lat, obserwowaliśmy, jak bardzo i jak szybko zmienia się sytuacja w naszej branży. Planując dalszy rozwój i dbając o wzrost spółki, zdecydowaliśmy się na wejście na rynek NewConnect i zwrócenie się o fundusze do inwestorów. Wierzymy, iż nasze dotychczasowe doświadczenie, renoma oraz dobre wyniki finansowe przekonają ich, że warto nam zaufać – mówi Krzysztof T. Grębowicz, prezes zarządu Eurosystem SA.

– W ubiegłym roku firma osiągnęła 8,45 mln zł przychodów oraz 252 tys. zł zysku netto. W porównaniu do 2009 r. jest to wzrost o odpowiednio 5,5 oraz 179 procent. Ponadto zdobywamy nowe kontrakty o coraz większym stopniu zaawansowania. Do realizacji tych trudniejszych będziemy potrzebować nowoczesnych technologicznych narzędzi. Na ten cel chcemy przeznaczyć kapitał pozyskany z emisji akcji. Do końca kwietnia planujemy zadebiutować na rynku alternatywnym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie – dodaje.

Źródło: Public Image Advisors


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS