wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-17| Ludzie, Instytucje

Zmiana w GUGiK

Jak się dowiaduje Geoforum, Teresa Karczmarek przestała dzisiaj (17 maja) pełnić funkcję dyrektora generalnego w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii.


Zmiana w GUGiK
Obejmie stanowisko radcy Głównego Geodety Kraju. Teresa Karczmarek została powołana przez premiera na stanowisko dyrektora generalnego GUGiK 18 czerwca 2007 roku. Wcześniej była zastępcą dyrektora ds. społecznych w Departamencie Komitetu Rady Ministrów w Kancelarii premiera Jarosława Kaczyńskiego.

JP


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
gugik Dlaczego od głowy? Czy dyrektor generalny to głowa czy to chodzi o zepsucie GGK ?
odpowiedz zgłoś
GUGiK GUGiK jak ryba , psuje się od głowy
odpowiedz zgłoś
miau, miau, hau, hau Sebciu czy to ty tak strzykasz jadem ??? cholera a może to Pan Edzio jak w innych wątkach w ostatnich tygodniach ??? ale ciekawostka - hi, hi, hi
odpowiedz zgłoś
poseł Mamy odpowiedź na interpelacje 21062 i 21498 posła Szczepańskiego??? Może GGK udzieli odpowiedzi zanim czytać będziemy o tym w Gazecie? Czyżby Dyrektorka nie chciała podpisać tych odpowiedzi??? No cóż za uczciwość się płaci. http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/15F36E40
odpowiedz zgłoś
hipokryzja to jedyna osoba z kierownictwa GUGiK-u, z którą można było normalnie i rzeczowo porozmawiać. Nie puszczała tekstów o zaufaniu i nie uprawiała hipokryzji, jak co niektórzy w Elblągu.
odpowiedz zgłoś
kolejny przetarg Czyżby Dyrektor Generalna nie chciała podpisać kolejnego przetargu? Może to i lepiej skoro wygrywają znajomi.
odpowiedz zgłoś
To jest już niezdrowe Chyba GGK chce mieć zawsze racje i już nie słucha nikogo, kto ma swoje zdanie i wie że prawo jest po to aby je stosować, a za jego łamanie wcześniej czy później się "odpowiada". Widać GGK potrzebuje tylko klakierów, mam nadzieje, że nie na długo... Kto następny może Zastępca??? W GUGiK chyba zostaną tylko, Ci co bezkrytycznie przyjmują za święte "pomysły i objawienia miłościwie nam panującej GGK". Szanowna GGK kiedy nabór na następnego Dyrektora - chyba już 4 jest na tapecie? Chyba to z szefem jest coś nie tak jeśli nikt z nim nie chce pracować
odpowiedz zgłoś
zdjęcie W rzeczywistości jest o wiele ładniejsza.
odpowiedz zgłoś
8 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS