wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-09| Geodezja, GIS, Przetargi

Kontrola LPIS: najlepsza oferta Sanawii

W siedzibie ARiMR w Warszawie otwarto oferty w przetargu na kontrolę danych LPIS. Najkorzystniejszą cenowo ofertę o wartości 3,066 mln zł brutto złożyło konsorcjum z liderem – firmą Sanawia z Łodzi.


Kontrola LPIS: najlepsza oferta Sanawii

Przedmiotem zamówienia jest:

• pełnienie zadań Weryfikatora Jakości Danych (WJD) w zakresie monitoringu prac, kontroli ilości i jakości technicznej cyfrowych ortofotomap lotniczych w rozdzielczości 25 i 50 cm, danych wektorowych tworzących warstwy Systemu Identyfikacji Działek Rolnych oraz cyfrowej ortofotomapy satelitarnej;
• import wymienionych danych do Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli (ZSZiK).

W procedurze przetargowej odwołanie złożyła firma Intergraph. Zamawiający uwzględnił cztery z pięciu wniosków; odrzucił zarzut dotyczący postawienia nieproporcjonalnych i niezwiązanych z przedmiotem zamówienia warunków dotyczących doświadczenia. Ostatecznie firma ta nie złożyła oferty.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa była gotowa wyłożyć na zamówienie 4,059 mln zł brutto. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Złożono cztery oferty.

Firma/konsorcjum

Cena brutto

Sanawia SA Łódź (lider)
Eurosystem SA Chorzów
OPGK Olsztyn

3,066 mln

Plan SA Warszawa

3,287 mln

PGI Compass SA Kraków

3,398 mln

WPG SA Warszawa (lider)
Geodis Brno
Ekotoxa Brno

6,124 mln

Firma Sanawia należy do grupy kapitałowej Calatrava Capital. Według raportu finansowego Calatravy, w 2010 roku Sanawia praktycznie nie prowadziła działalności (do marca br. występowała pod nazwą Biurosystem-Invest).


Barbara Stefańska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS