Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-20| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Software, Ludzie, Imprezy

Już jutro rozpoczynają się targi GEA


XII Międzynarodowe Targi GEA w tym roku odbędą się w Łodzi. Zgłosiło się na nie ponad 30 wystawców, w tym najwięksi dystrybutorzy sprzętu geodezyjnego w Polsce. Na 400 m2 powierzchni przez 3 dni będzie można poznawać m.in. najnowsze instrumenty, oprogramowanie oraz publikacje.

Otwarcie targów dla wszystkich zwiedzających jutro o godzinie 10. Jak co roku będzie to spotkanie dystrybutorów sprzętu geodezyjnego, urządzeń do reprodukcji oraz oprogramowania. Oferta skierowana jest do geodetów, kartografów, osób zajmujących się systemami informacji geograficznej, teledetekcją, fotogrametrią, nawigacją satelitarną. Po raz pierwszy pojawią się takie firmy, jak ATA INT (sprzęt do reprodukcji) czy Geosonik (sprzęt geodezyjny).
Targi GEA: Międzynarodowe Targi Łódzkie, ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi; czynne w godzinach:

czwartek i piątek (21-22 września) od 10.00 do 18.00, sobota (23 września) od 10.00 do 15.00.

Źródło: Biuro Organizacji GEA


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS