wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-20| Prawo, Ludzie, Instytucje, Kataster

Grzegorz Spychalski pełni obowiązki prezesa ARiMR


W imieniu prezesa Rady Ministrów Jarosława Kaczyńskiego 19 września 2006 r. wicepremier Andrzej Lepper powierzył obowiązki prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Grzegorzowi Spychalskiemu. Jednocześnie zwolnił z pełnienia obowiązków prezesa ARiMR Mirosława Drygasa, który zajmie teraz stanowisko zastępcy prezesa Agencji i będzie kierował Pionem Programu SAPARD i Funduszy Strukturalnych. Akty powołania i odwołania zostały podpisane przez premiera 12 września 2006 r.

Grzegorz Spychalski (ur. 1960 r.) jest absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie. Uzyskał w tej uczelni tytuł doktora nauk rolniczych, a w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie tytuł doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w zakresie ekonomiki rolnictwa. Odbył staże naukowe w Anglii (1989), Irlandii Północnej (1993) i Szwecji (1994).
Od 1993 r. związany jest zawodowo z AR w Szczecinie, gdzie do 2000 r. był adiunktem w Katedrze Polityki Gospodarczej i Rynku, a następnie kierownikiem Katedry Ekonomii. W latach 1996-2002 pełnił funkcję prodziekana ds. kształcenia Wydziału Ekonomiki i Organizacji Gospodarki Żywnościowej, a w latach 2002-05 był dziekanem tego wydziału. Jest profesorem nadzwyczajnym trzech uczelni: AR w Szczecinie (od 2001 r.), Politechniki Koszalińskiej (od 2004 r.) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (od 2006 r.). Jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu ekonomiki rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.
W 1997 r. był wykładowcą i ekspertem studium podyplomowego „Inwestycje na obszarach wiejskich” programu PHARE, a w 2003 r. – ekspertem, moderatorem programu PHARE nt. wdrażania programu SAPARD w Polsce. W 2005 r. prowadził debatę publiczną na temat przyszłości Unii Europejskiej pod patronatem Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, władz wojewódzkich i samorządowych województwa zachodniopomorskiego.
Od 12 lipca 2006 r. pełnił obowiązki zastępcy prezesa ARiMR.

Iwona Musiał, rzecznik prasowy ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS