Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-09-19| GNSS, Mapy, Firma, Software

Udostępniono najnowszą wersję AutoMapy


Na stronie internetowej producenta pojawiła się ostatnio najnowsza (już druga w tym roku) wersja programu Automapa, służącego do nawigacji satelitarnej.

Automapa 3.9.7 oferuje pełne pokrycie dróg w Polsce, czyli 453 tys. km tras wszystkich kategorii, oraz 865 miast. Do pełnego pokrycia brakuje zaledwie 24 miast (w sumie w Polsce jest ich 889). Zwiększono liczbę obrysów poszczególnych budynków do 1,5 mln, a danych adresowych – do 1,1 mln. W nowej wersji zawarto również nowe odcinki autostrad, poprawione przebiegi dróg numerowanych (na podstawie nowych rozporządzeń), liczne poprawki w warstwie miejscowości i kolei, a także korektę przebiegu dróg w ponad 200 miastach. Swojego głosu systemowi użyczył Krzysztof Hołowczyc, to on uprzedzi o kolejnych manewrach i skutecznie poprowadzi do celu.
Od początku swojego istnienia na rynku AutoMapa jest najczęściej aktualizowanym systemem nawigacji GPS. Nowe mapy pobrać można ze strony internetowej producenta.

Źródło: CorePR


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS