wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-14| Geodezja, Przetargi

Przetarg na obsługę geodezyjną modernizacji stopnia wodnego Chróścice

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił przetarg na Obsługę Geodezyjną Inwestycji (OGI) związaną z realizacją przedsięwzięcia pn. „Modernizacja stopnia Chróścice – przystosowanie do III klasy drogi wodnej”. Szacunkowa wartość zamówienia: 1,3 mln zł.


Przetarg na obsługę geodezyjną modernizacji stopnia wodnego Chróścice

Zamówienie obejmuje m.in.:
• pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne dotyczące projektowanych obiektów i budowli wraz z urządzeniami,
• pomiary sprawdzające (kontrolne) dotyczące działalności Wykonawcy inwestycji na budowie,
• niwelację precyzyjną i pomiary kontrolne urządzeń i pomieszczeń jazu klapowego i śluzy pociągowej (poziome i pionowe).
Przedmiot zamówienia objęty jest gwarancją na okres nie krótszy niż 18 miesięcy, licząc od daty odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.

Wykonawca musi wykazać się doświadczeniem realizacyjnym związanym z obsługą geodezyjną inwestycji w zakresie pomiarów realizacyjnych, sprawdzających (kontrolnych), inwentaryzacyjnych, rozgraniczających wraz z pracami dotyczącymi podziału i scaleń działek oraz pomiarów dotyczących niwelacji precyzyjnej i kontrolnej pomieszczeń budowli. Pomiary te winny być wykonane podczas realizacji inwestycji hydrotechnicznych lub dotyczących budowy oczyszczalni ścieków z kolektorami kanalizacyjnymi, względnie mostów z drogami dojazdowymi i być zakończone w ciągu ostatnich 3-ch lat. Wartość co najmniej jednej z tych usług musi wynosić co najmniej 1 mln zł.

Oferty można składać do 24 maja 2011 r. Wymagane wadium: 35,5 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena.

Źródło: RZGW we Wrocławiu


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS