Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Dodatki (do bezpłatnego pobrania)


W sekcji znajdziecie Państwo dodatki tematyczne, które są do bezpłatnego pobrania.


NAWI

archiwum wydań dodatku

NAWI 2022

NAWI 2022

Pobierz NAWI 2022 w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF

SYSTEM

 • Precyzja priorytetem – Doroczny przegląd rozwoju technologii GNSS. Choć minęły już czasy częstych startów satelitów GNSS, to poszczególne systemy wciąż się zmieniają (artykuł dostępny w pliku PDF i flipbooku)
 • Wojenne sygnały – Analizujemy wpływ wojny w Ukrainie na rozwój nawigacji satelitarnej (artykuł dostępny w pliku PDF i flipbooku)

SPRZĘT

 • Odbiornik wyjątkowy – W ocenie firmy Geotronics Dystrybucja odbiornik Trimble R12 to nowa granica możliwości pomiarowych GNSS
 • Fix fixowi nierówny – Firma NTP.XYZ prezentuje rozwiązania pomiarowe Tersus i Emlid na każdą kieszeń
 • Budowanie pozycji – Firma Czerski Trade Polska przedstawia ewolucję sprzętu pomiarowego marki Stonex
 • Wymierne zaufanie – Po ponad dekadzie obecności na polskim rynku firma Art-Geo stawia na rozwiązania pomiarowe marki własnej
 • Jedyna taka marka – Firma GPS.PL z Krakowa ponownie staje się dystrybutorem CHCNAV. Z tej okazji prezentuje premiery tej marki

FIRMA

ZESTAWIENIE

 • Wszystkie takie same? – Skoro wszystkie odbiorniki satelitarne schodzą z tej samej taśmy, a nawet wyglądają podobnie, to najlepiej po prostu kupić sprzęt najtańszy – to popularna opinia wśród geodetów. Ale czy słuszna?
 • Zestawienie geodezyjnych odbiorników satelitarnych
 • Zestawienie GIS-owych odbiorników satelitarnych i rejestratorów
 • Zestawienie odbiorników satelitarnych dla stacji referencyjnych

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy

Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS