wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

GPS GLOBAL SOLUTIONS o zaletach sprzedaży online


Nowa jakość zakupów

Wielu z nas przyzwyczaiło się, że sprzęt geodezyjny należy kupować bezpośrednio. Natomiast w życiu codziennym coraz częściej decydujemy się na zakupy on-line. Jest to wygodniejsze, oszczędzamy czas, nie musimy wychodzić z domu, transakcje są bezpiecznie, a cena zwykle niższa.

Skoro komputer czy telewizor kupujemy chętniej przez internet, dlaczego nie robić tak również ze sprzętem geodezyjnym? Kilku sprzedawców postanowiło wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, łącząc siły i tworząc sklep internetowy z wieloma markami pod nazwą GPS GLOBAL SOLUTIONS (gpsglobalsolutions.com). Klienci kupujący w naszym sklepie mają 100% buying protection, czyli 100% pewność bezpieczeństwa transakcji oraz jakości dostarczonego zamówienia zgodnego z opisem. O popularności internetowej sprzedaży sprzętu geodezyjnego świadczy to, że nasz sklep on-line w ubiegłym roku odnotował liczbę zamówień z krajów UE zbliżoną do bezpośredniej sprzedaży prowadzonej przez nas w Polsce. Dlaczego klienci zagraniczni coraz częściej wybierają zakupy w naszej platformie? Ponieważ mogą porównać ceny i specyfikacje wielu różnych marek dostępnych na rynku (największy wybór w jednym miejscu), których szybko przybywa. Wierzymy, że polscy klienci również częściej będą dokonywać zakupów on-line, dlatego stale powiększamy nasz asortyment, by każdy znalazł coś dla siebie. Oczywiście nadal prowadzimy sprzedaż bezpośrednią i chętnie odwiedzamy klientów, by zaprezentować sprzęt.

Największy wybór w jednym miejscu

W marcu do już szerokiego grona producentów sprzętu geodezyjnego, których reprezentujemy, dołączyła marka Ruide. Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem całego portfolio urządzeń tego wiodącego chińskiego producenta. Obecnie w sprzedaży mamy wszystkie urządzenia marek: Stonex, SatLab, Ruide, Emlid, Gintec, Kolida, Tallysman, a także rozpoczęliśmy współpracę z wiodącym producentem Machine Controll i Farming. Oferujemy również profesjonalny dron fotogrametryczny RTK do nalotów autonomicznych produkowany dla naszej firmy pod nazwą Eagle One. Wkrótce będą dostępne również drony marki DJI oraz Autel. Jesteśmy także na końcowym etapie rozmów o dystrybucji robotów kroczących z Boston Dynamics.

Klienci znajdą u nas obecnie ponad 20 odbiorników GNSS, kilkanaście modeli tachimetrów (w tym dwa z systemem Android oraz Stonex One Pole Station do pracy jednoosobowej), a także 4 skanery 3D (m.in. Stonex XH120, najbardziej zaawansowany ręczny skaner typu SLAM), profesjonalne antenny GNSS od kanadyjskiego Tallysmana (które m.in. dostarczamy w dużych ilościach do wiodącej w Polsce sieci telefonii komórkowej) oraz wiele akcesoriów.

Co najważniejsze, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich reprezentowanych przez nas marek. Oznacza to sprawdzone źródło zakupu urządzeń od producentów – bez udziału osób trzecich – pełne wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na miejscu w Polsce. Większość oferowanych przez nas produktów jest przeważnie dostępna od ręki.

I Ty możesz być naszym sprzedawcą

Wraz z rozwojem naszej firmy poszukujemy specjalistów chętnych do współpracy z nami. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu na info@gpsglobalsolutions.com. U nas każdy może zostać sprzedawcą i sam decydować, które z ponad 160 produktów chce sprzedawać. Oferujemy dwie możliwości współpracy: on-line oraz direct. Sprzedaż on-line to promowanie produktów i sklepu poprzez generowanie i udostępnianie unikalnych dla każdego sprzedawcy linków. Więcej o Programie Affiliate na https://gpsglobalsolutions.com/affiliate-page/. Podobnie jak w przypadku cen produktów, nie ma u nas również ukrytych zarobków naszych sprzedawców. Gdy ktoś skorzysta z Waszego unikalnego linku, przykładowo kupując odbiornik GNSS lub tachimetr, to nie wychodząc z domu dostajecie 1300–1500 zł netto prowizji. Dużo wyższe prowizje oferujemy sprzedawcom direct, którzy wykonują sprzedaż bezpośrednią. Za sprzedaż skanera laserowego czy systemu sterowania maszynami sprzedawca otrzymuje nawet pięciocyfrową prowizję. Dla nas sprzedawcy są najważniejsi, ponieważ to oni tworzą firmę. Dlatego to sprzedawca dostaje większą cześć zarobku ze sprzedaży, co jest dodatkową motywacją do podnoszenia osobistych aspiracji i celów. Dla najlepszych co pół roku dodatkowa nagroda. W GGS staramy się tworzyć zgraną drużynę, wykluczając książkowe relacje szef – pracownik i doceniając zaangażowanie tych, którzy nam zaufali.

Dlatego jeżeli:

 • Jesteś znudzony obecną pracą, jesteś ambitny i czujesz, że masz potencjał, by wykorzystać swoje zdolności handlowe – to nasza firma jest miejscem dla Ciebie.
 • Szukasz markowego sprzętu w najlepszej cenie – to nasz sklep jest idealnym do tego miejscem.
 • Znalazłeś taniej jakiś produkt – powiedz nam o tym, negocjując cenę końcową.
 • Szukasz urządzeń używanych lub chcesz sam takie sprzedać – skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.
GPS GLOBAL SOLUTIONS


World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS