Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.

Archiwum GEODETY


Internetowe Archiwum GEODETY jest ogólnodostępne i zawiera:
• wszystkie artykuły zamieszczone w miesięczniku GEODETA w latach 1995–2023 w postaci osobnych plików PDF;
• wszystkie wydania miesięcznika GEODETA z lat 1995–2023 w postaci plików PDF.
Pliki można ściągać do wykorzystania na własne potrzeby. Copyright GEODETA Sp. z o.o. i następcy prawni. Wszystkie prawa zastrzeżone łącznie z tłumaczeniami na języki obce.

W przypadku problemów z dostępem do internetowego Archiwum GEODETY prosimy o kontakt mailowy (geoforum@geoforum.pl)


1995199619971998199920002001
2002200320042005200620072008
2009201020112012201320142015
2016201720182019202020212022
2023
| Lipiec 1998, Nr 7 (38) |


• Satelitarne zobrazowanie Buddy - SPOT i Landsat ujawniają prawdziwe oblicze Zakazanego Miasta • Zestawienie niwelatorów cyfrowych • Przerwany wał - sprawozdanie z udziału w akcji przeciwpowodziowej specjalistów z WAT • DTM dla Polski - rozmowa z Jerzym Albinem, wiceprezesem Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii • Jak ...

powrót

Anna Wardziak

Kto wykształci geodetę?

Zasady tegorocznej rekrutacji do szkół policealnych o profilu geodezyjnym

Ponownie wracamy do tematu kształcenia geodezyjnego. Dziś zajmiemy się szkołami policealnymi, bowiem istnieją jeszcze możliwości podjęcia w nich nauki w br. W tekście zamieszczamy informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji – warunków przyjęć, limitu wieku, wolnych miejsc, opłat i ewentualnych możliwości zakwaterowania.

Jest to szeroka oferta nie tylko dla młodzieży opuszczającej właśnie technika czy licea i tej, która nie dostanie się w tym roku na studia wyższe, ale i dla tych osób, które ukończyły szkołę średnią kilka lat temu i chciałyby pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie, w której posiadają już pewne doświadczenie praktyczne. Przy czym możliwość kształcenia w niektórych z nich znajdą również ci, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z geodezją, ale ze względu na wymagania rynku pracy chcą zdobyć nowy interesujący zawód. Aby umożliwić zainteresowanym bezpośredni kontakt ze szkołami, podajemy adresy i numery telefonów.
Za miesiąc o wynikach rekrutacji do techników i na studia wyższe.

Pełna treść artykułu w lipcowym wydaniu miesięcznika GEODETA

powrót

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy

GEODETA testuje: ContextCapture
play thumbnail
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
[email]
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS

RODO
polityka prywatności
mapa strony
kontakt
reklama