Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Konkurs na artykuł


Zwyciężył artykuł

o geoportalu w Dąbrowie Górniczej


Ogłoszony w listopadzie 2013 r. w ramach projektu „IIP dla każdego” konkurs na najlepszy artykuł nt. wykorzystania oprogramowania Intergraph do budowy IIP w administracji pub­licznej został rozstrzygnięty.

Wyboru najlepszego artykułu dokonało 3-osobowe jury (złożone z dwóch osób z redakcji i jednej z firmy Intergraph jako patrona technicznego projektu). Zgodnie z jednogłośnym werdyktem jury zwyciężczyniami zostały Monika Luft-Służałek oraz Daria Cekiera z Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, autorki artykułu zatytułowanego „Ekspansja informacji” poświęconego osiągnięciom dąbrowskiego magistratu w zakresie tworzenia IIP. Nagrodą główną była publikacja arty­kułu w GEODECIE 5/2014 oraz wyjazd dla obu pań na 3-dniową konferencję firmy Intergraph Polska ufundowany przez patrona projektu.

Ponadto jury postanowiło wyróżnić Seweryna Najduka i Marzenę Sobiewską za artykuł dotyczący innowacyjnych rozwiązań w Wojewódzkim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie oraz Tomasza Lewandowskiego za artykuł „Legnica prezentuje się światu”.

Wszyscy nagrodzeni oraz wyróżnieni otrzymali dodatkowo roczną prenumeratę GEODETY oraz książkę „Infrastruktura informacji przestrzennej w UML” wydaną w ramach projektu „IIP dla każdego”. Zapraszamy do zakładki „IIP dla każdego” na Geoforum.pl, gdzie można zapoznać się z wynikami projektu.

Redakcja


Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS