Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Warunki publikacji wiadomości na Geoforum.pl


Przeczytaj, nim napiszesz

Zgodnie z nazwą naszego portalu jesteśmy otwarci na publikację wiadomości od zewnętrznych autorów. Zachęcamy zatem do nadsyłania informacji o nowych usługach, produktach i wdrożeniach, zapowiedzi i relacji z wydarzeń, doniesień o sukcesach naukowych czy zawodowych itp.

Publikacja wiadomości na Geoforum.pl jest bezpłatna. Zainteresowanych prosimy o przesłanie tekstu w wersji edytowalnej na adres . Mile widziane jest załączenie przynajmniej jednej ilustracji (minimalne wymiary to 450 x 300 px), ale nie może być to logotyp. W wiadomości możemy też osadzić film z YouTube’a, posty z Facebooka czy Twittera itp. Redakcja rezerwuje sobie prawo do przeredagowania noty, dokonywania skrótów, do własnych tytułów i śródtytułów, doboru ilustracji lub do odmowy umieszczenia wiadomości na stronie.

By wiadomość ukazała się na Geoforum.pl, musi spełnić kilka podstawowych warunków:

  1. Aktualność – powinna odnosić się do wydarzeń aktualnych, planowanych lub z niedalekiej przeszłości.
  2. Tematyka powinna być bezpośrednio związana z geodezją, kartografią lub GIS-em.
  3. Niemarketingowy charakter – nie publikujemy wiadomości noszących znamiona reklamy, w szczególności:
  • zawierających reklamowe hasła;
  • zawierających linki do prezentacji produktów i usług, stron z ofertami itp. (w szczególnie uzasadnionych przypadkach przewidujemy wyjątki od tej reguły);
  • dotyczących komercyjnych konkursów, promocji, wyprzedaży itp.;
  • dotyczących zrzutek, akcji charytatywnych itp.
  • promujących projekty współfinansowane przez UE czy Fundusze Norweskie (nie dotyczy merytorycznej prezentacji ich efektów);
  • zapowiedzi i relacji z komercyjnych konferencji, seminariów, webinariów itp. oraz przypomnień dotyczących wydarzeń niekomercyjnych (nie dotyczy wydarzeń objętych patronatem medialnym Geoforum.pl) – ogłoszenia o konferencjach, seminariach itp. można bezpłatnie zamieszczać w dziale Geokonferencje;
  • ogłoszeń o pracy (nie dotyczy wyższych stanowisk w administracji publicznej) – wszelkiego rodzaju anonse o tematyce geodezyjnej i kartograficznej można bezpłatnie zamieszczać w dziale ogłoszeń drobnych.

Wyróżnij się!

Jeśli Twoja wiadomość nie spełnia powyższych warunków lub spełnia, ale chciałbyś, by znalazła się w widocznym miejscu strony, proponujemy skorzystanie z naszej oferty wiadomości sponsorowanej. W tym przypadku to Ty całkowicie decydujesz o treści wiadomości, możesz ją też wzbogacić o swoje logotypy lub linki. Po szczegóły odsyłamy do naszego cennika reklam.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i RODO.

Redakcja Geoforum.pl


Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS