wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Warunki publikacji wiadomości na Geoforum.pl


Przeczytaj, nim napiszesz

Zgodnie z nazwą naszego portalu jesteśmy otwarci na publikację wiadomości od zewnętrznych autorów. Zachęcamy zatem do nadsyłania informacji o nowych usługach, produktach i wdrożeniach, zapowiedzi i relacji z wydarzeń, doniesień o sukcesach naukowych czy zawodowych itp.

Publikacja wiadomości na Geoforum.pl jest bezpłatna. Zainteresowanych prosimy o przesłanie tekstu w wersji edytowalnej na adres geoforum@geoforum.pl. Mile widziane jest załączenie przynajmniej jednej ilustracji (minimalne wymiary to 450 x 300 px), ale nie może być to logotyp. W wiadomości możemy też osadzić film z YouTube’a, posty z Facebooka czy Twittera itp. Redakcja rezerwuje sobie prawo do przeredagowania noty, dokonywania skrótów, do własnych tytułów i śródtytułów, doboru ilustracji lub do odmowy umieszczenia wiadomości na stronie.

By wiadomość ukazała się na Geoforum.pl, musi spełnić kilka podstawowych warunków:

 1. Aktualność – powinna odnosić się do wydarzeń aktualnych, planowanych lub z niedalekiej przeszłości.
 2. Tematyka powinna być bezpośrednio związana z geodezją, kartografią lub GIS-em.
 3. Niemarketingowy charakter – nie publikujemy wiadomości noszących znamiona reklamy, w szczególności:
 • zawierających reklamowe hasła;
 • zawierających linki do prezentacji produktów i usług, stron z ofertami itp. (w szczególnie uzasadnionych przypadkach przewidujemy wyjątki od tej reguły);
 • dotyczących komercyjnych konkursów, promocji, wyprzedaży itp.;
 • promujących projekty współfinansowane przez UE czy Fundusze Norweskie (nie dotyczy merytorycznej prezentacji ich efektów);
 • zapowiedzi i relacji z komercyjnych konferencji, seminariów, webinariów itp. oraz przypomnień dotyczących wydarzeń niekomercyjnych (nie dotyczy wydarzeń objętych patronatem medialnym Geoforum.pl) – ogłoszenia o konferencjach, seminariach itp. można bezpłatnie zamieszczać w dziale Geokonferencje;
 • ogłoszeń o pracy (nie dotyczy wyższych stanowisk w administracji publicznej) – wszelkiego rodzaju anonse o tematyce geodezyjnej i kartograficznej można bezpłatnie zamieszczać w dziale ogłoszeń drobnych.

Wyróżnij się!

Jeśli Twoja wiadomość nie spełnia powyższych warunków lub spełnia, ale chciałbyś, by znalazła się w widocznym miejscu strony, proponujemy skorzystanie z naszej oferty wiadomości sponsorowanej. W tym przypadku to Ty całkowicie decydujesz o treści wiadomości, możesz ją też wzbogacić o swoje logotypy lub linki. To wszystko w cenie już od 150 zł! Po szczegóły odsyłamy do naszego cennika reklam.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i RODO.

Redakcja Geoforum.pl


Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS