wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

RODO


Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).
Dotychczasowe środki ochrony danych osobowych podejmowane przez firmę GEODETA Sp. z o.o. – właściciela marek GEODETA, Geoforum.pl, egeodeta24.pl, Nawi itd. – spełniały wymagania rozporządzenia.

Działanie po stronie Użytkownika nie jest wymagane, zachęcamy jednak do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady przetwarzania danych osobowych przez GEODETA Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna

GEODETA Sp. z o.o. jest krajowym liderem w dziedzinie dostarczania informacji z zakresu geodezji, kartografii, GIS, pomiarów satelitarnych i lotniczych, a także gospodarowania nieruchomościami, planowania przestrzennego itp. W naszym portfolio znajdują się takie marki, jak GEODETA, Geoforum.pl, egeodeta24.pl oraz Nawi.

Nasza działalność związana jest z wydawaniem i sprzedażą czasopism oraz książek, a także prowadzeniem serwisów WWW. W związku z powyższym zbieramy dane kontaktowe osób zainteresowanych naszą ofertą. Poniżej przedstawiamy ogólne zasady, zgodnie z którymi przetwarzamy dane osobowe. Konkretny cel i podstawa przetwarzania są zawsze podawane w odrębnej klauzuli informacyjnej kierowanej do osób, których dane dotyczą.
Gdyby któryś z poniższych zapisów wydał się Państwu niejasny lub wzbudził wątpliwości, prosimy napisać na adres mailowy: redakcja@geoforum.pl


Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia RODO informujemy, że:

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych (dalej: Administrator) jest GEODETA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Narbutta 40/20, 02-541 Warszawa.

Dane kontaktowe

W sprawach ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się z nami pod e-mailem redakcja@geoforum.pl lub pisemnie, pisząc na adres siedziby GEODETA Sp. z o.o. wskazany powyżej.

Cel przetwarzania danych oraz podstawa prawna przetwarzania danych

 1. Przetwarzamy dane w różnych sytuacjach biznesowych opisanych w naszej polityce prywatności.
 2. Poniżej przedstawiamy informacje na temat celów przetwarzania oraz podstaw prawnych.
 3. Konkretny cel i podstawa przetwarzania są podawane w odrębnej klauzuli informacyjnej kierowanej do osób, których dane dotyczą.
Twoje dane mogą być przetwarzane w celu Podstawa przetwarzania
1. zawarcia i wykonania umowy oraz świadczenia usług zgodnie z umową niezbędność przetwarzania danych do zawarcia i wykonywania umowy
2. ewentualnie w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami dochodzenia roszczeń związanych z zawartą z Tobą umową /świadczonymi usługami niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora; uzasadnionym interesem Administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń lub obrona przez nimi
3. w celach archiwalnych (dowodowych) prawnej potrzeby wykazania faktów niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora; uzasadnionym interesem Administratora jest możliwość prawnej potrzeby wykazania faktów
4. w celu badania satysfakcji klientów niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora; uzasadnionym interesem Administratora jest poprawa jakości oferowanych usług
5. dla celów marketingowych Administratora, w tym celów analitycznych udzielona zgoda, a w niektórych przypadkach (np. kontaktu w celu uzyskania zgody) także uzasadniony interes Administratora (np. lepszego doboru usług do potrzeb klientów, optymalizacji produktów itp.)

Okres, przez który dane będą przechowywane

 1. Niezależnie od podstawy przetwarzania, zgodnie z którą przetwarzamy Twoje dane osobowe, będziemy przechowywać je do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy / świadczenia usług lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych dotyczących umowy.
 2. Tam, gdzie przetwarzamy dane osobowe w oparciu o usprawiedliwiony interes Administratora, dane osobowe nie będą przetwarzane dla określonego celu, jeżeli zgłosisz sprzeciw wobec takiego przetwarzania.
 3. Pamiętaj, że jeśli przetwarzamy Twoje dane w oparciu o Twoją zgodę, możesz w każdej chwili ją wycofać, a my możemy przetwarzać Twoje dane tylko do tego momentu.

Odbiorcy danych

 1. Twoje dane mogą być przekazywane naszym podwykonawcom (podmiotom przetwarzającym), np. firmom księgowym, dostawcom usług IT, firmom wysyłkowym, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami wydawanymi przez Administratora. Przekazywanie to jest niezbędne do realizacji i obsługi złożonych zamówień.
 2. Danych osobowych nie sprzedajemy ani w żaden inny sposób nie udostępniamy podmiotom trzecim.

Prawa osoby, której dane dotyczą

 1. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Jeśli podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. W szczególności przysługuje Ci prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu, w tym w celach analitycznych.
 2. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest zgoda, masz prawo cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 3. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku.
Redakcja Geoforum.pl


BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


Magazyn użytkowników oprogramowania Bentley Systems

więcej

NAWI

NAWI


Zestawienie precyzyjnych odbiorników GNSS - geodezyjnych, klasy GIS oraz dla stacji referencyjnych. Doroczny przegląd systemów GNSS. Prezentacje wybranych produktów.

więcej

TACHIMETRY

TACHIMETRY


Zestawienie tachimetrów elektronicznych w ofercie polskich dystrybutorów. Prezentacje wybranych produktów.

więcej

SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE


Zestawienie naziemnych skanerów 3D dostępnych na polskim rynku (laserowych, mobilnych i optycznych), a także oprogramowania do obróbki chmury punktów. Prezentacja wybranych produktów LiDAR oraz projektów zrealizowanych w tej technologii.

więcej

DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY


Zestawienie bezzałogowych maszyn latających przeznaczonych do celów fotogrametrycznych i geodezyjnych. Kompletna oferta UAV na polskim rynku - zarówno wirnikowców, jak i płatowców. Przegląd oprogramowania do obróbki zdjęć z dronów.

więcej

NIWELATORY

NIWELATORY


Zestawienie niwelatorów optycznych i kodowych w ofercie polskich dystrybutorów. Prezentacje wybranych produktów.

więcej

6 rekordów


reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt