wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-18| GIS, Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

Kto zweryfikuje dane ISOK?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg ograniczony przyspieszony o wartości 8,1 mln zł netto na weryfikację danych i koordynację działań w ramach projektu ISOK (Informatyczny system osłony kraju przed nadzwyczajnymi zagrożeniami).


Kto zweryfikuje dane ISOK?
Usługa będzie dotyczyć rozstrzygniętego już przetargu na lotniczy skaning laserowy kraju (z uwzględnieniem zamówień uzupełniających) oraz wykonanie ortofotomapy dla 35 tys. km kw.

Zadania wsparcia będą polegały na:
• koordynacji współpracy pomiędzy zamawiającym a wykonawcami,
• nadzorowaniu realizacji prac wykonawców ISOK oraz przygotowywaniu i dostarczaniu raportów z wykonywanych prac w tym w szczególności raportów miesięcznych, tygodniowych i raportu podsumowującego,
• przygotowaniu i dostarczeniu planu projektu oraz utrzymywaniu tego dokumentu w aktualnym stanie przez cały okres realizacji umowy,
• aktualizowaniu szczegółowych wytycznych dla wykonawców ISOK oraz utrzymywaniu tego dokumentu w aktualnym stanie przez cały okres realizacji umowy.

Zadania kontroli będą obejmować z kolei:
• przeprowadzanie kontroli ilościowej i jakościowej produktów ISOK i dostarczenie raportu kontroli,
• wdrożenie, udostępnienie i utrzymywanie środowiska aplikacyjnego wspierającego zarządzanie, monitorowanie i nadzór nad procesem kontroli produktów ISOK.

W postępowaniu mogą wziąć udział firmy/konsorcja, które nie są w żaden sposób związane z przedsiębiorstwami realizującymi zamówienie na lotniczy skaning laserowy kraju.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy składać do 31 marca. Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert: 15. Wadium: 120 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Przewidywany czas realizacji: 30 miesięcy.

Źródło: GUGiK, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dla kogo? I kto to weźmie? WJD Lpis wykaże się odpowiednim potencjałem?
odpowiedz zgłoś
a kto by chciał po hindusach processing i klasyfikacje sprawdzać ? ;) Toż to gilotyna będzie.
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS