wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-03-15| Mapy

Rozbudowa wroSIP z wolnej ręki

Starostwo Powiatowe we Wrocławiu udzieliło zamówienia na wdrożenie zmian do systemu służącego do prowadzenia ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Prace zrealizuje spółka Geomatyka-Kraków za 510,5 tys. zł brutto.


Rozbudowa wroSIP z wolnej ręki

Przetarg odbywał się w procedurze z wolnej ręki. W uzasadnieniu do jej wyboru zamawiający napisał, że zamówienie dotyczy wdrożenia zmian do istniejącego oprogramowania zintegrowanego systemu do prowadzenia ODGiK funkcjonującego w Powiatowym Zakładzie Katastralnym we Wrocławiu, a autorem systemu jest Geomatyka-Kraków S.C., której przysługuje całość autorskich praw majątkowych.

Zamówienie obejmuje m.in.:
• opracowanie i uruchomienie dodatkowych struktur danych w ramach autorskiego rozwiązania hurtowni GEOMATICUS rozszerzających zakres tejże hurtowni o obiekty i ich cechy związane z procesem integracji z systemem wroSIP oraz Xpertis, co w szczególności obejmuje istotne rozszerzenie struktur bazy danych o obiekty mapy zasadniczej oraz rejestru cen i wartości nieruchomości (RCiWN) na potrzeby wdrożenia usług publicznych systemu wroSIP;
• udzielenie licencji do dostarczonego, jak i zmienionego, oprogramowania wchodzącego w skład systemu EWID 2007;
• przygotowanie danych oraz przeprowadzenie konwersji danych cyfrowych z formatu DGN v.8 stosowanego w Powiatowym Zakładzie Katastralnym we Wrocławiu na potrzeby założenia baz danych z zakresu treści mapy zasadniczej, dla docelowego świadczenia usług publicznych przez system wroSIP komunikujący się z system EWID 2007 m.in. na potrzeby realizacji takich usług, jak udostępnianie i sprzedaż materiałów geodezyjnych i kartograficznych;
• przeprowadzenie prezentacji opracowanych zmian oraz dostarczonych opcjonalnie nowych modułów do systemu EWID 2007;
• opracowanie i wdrożenie dedykowanych usług integracji systemu EWID 2007 z systemem wroSIP.

Źródło: BZP, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
tak,tak dedykowanych USŁUG integracji.. Napisałem dużymi literami. Aktualizownie w cyklu dobowym to raczej nie USŁUGA tylko przepompowanie danych.
odpowiedz zgłoś
odpowiedź ...nie SIPnęło się! Portal działa, dane ewidencyjne aktualizowane w cyklu dobowym, podobnie jak wektorowa m.zasadnicza...
odpowiedz zgłoś
SIPnie się czy się nie SIPnie? Eee tam, nie ma nic o dacie premiery, kiedy będzie można zobaczyć szybkość działania geoportalu z nowymi usługami. A jak świeże będą dane z hurtowni? Chyba nie będą mrożone, co?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS