wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-02-07| Geodezja, Imprezy

Program obchodów 90-lecia WGiK PW

27-28 maja odbędą się obchody jubileuszu 90-lecia istnienia Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.


Program obchodów 90-lecia WGiK PW

Pierwszego dnia zaplanowano: • ——otwarcie w Dużej Auli wystawy poświęconej historii i dokonaniom wydziału, • uroczystości centralne z udziałem rektora Politechniki, głównego geodety kraju i zaproszonych gości oraz • pokazy sprzętu przez sponsorów.
Przed zaplanowaną na popołudnie sesją naukowo-techniczną nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej wybitnego naukowca i pedagoga – prof. Czesława Kamelę. Wieczorem w auli Gmachu Fizyki odbędzie się Bal absolwenta.
Drugiego dnia w godzinach popołudniowych przewidziano Geopikinik – imprezę plenerową w Obserwatorium Astronomiczno-Satelitarnym w Józefosławiu.
Patronat nad jubileuszem objęli: rektor PW prof. Włodzimierz Kurnik, główny geodeta kraju Jolanta Orlińska, prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich Stanisław Cegielski

Uroczystości związane z 90-leciem wydziału poprzedzi X Konferencja pod hasłem „Aktualne Problemy Geodezji Inżynieryjnej”.

Szczegółowe informacje na stronie jubileuszu

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS