wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-21| Geodezja, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź międzynarodowych dni geodezji

XVII Polsko-Czesko-Słowackie Dni Geodezji odbędą się w Krakowie w dniach od 19 do 21 maja br.


Zapowiedź międzynarodowych dni geodezji

Tematyka będzie obejmować : • służbę geodezyjną w Polsce, Czechach i na Słowacji; • szkolnictwo geodezyjne, uprawnienia, dokształcanie; • wykorzystanie skanerów laserowych. Referaty wygłoszą także przedstawiciele studenckich kół naukowych. Liczba miejsc jest ograniczona (ok. 210, po 70 dla każdego kraju). Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa (z zakwaterowaniem) to 800 zł.
Celem spotkania jest wymiana doświadczeń zawodowych, nawiązanie kontaktów i dyskusja nad wybranymi zagadnieniami geodezyjnymi. Szczegółowy program

Źródło: SGP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ohoho No to jak się nasze dziadki z SGP nasłuchają od Czechów i jak zaczną wymyślać, to się już całkiem nie połapiemy o co w geodezji chodzi.
odpowiedz zgłoś
Oczywiście czytałem ten link, tam nie ma adresu Brak do kogo można zgłaszać (np. imię i nazwisko, adres e-mail), wzór zgłoszenia i ... sprawa hotelu.
odpowiedz zgłoś
link Do notatki dołączony jest link aktywny. Proszę kliknąć na Szczegółowy program, żeby wyświetlić pełny komunikat SGP.
odpowiedz zgłoś
Oragnizatorzy - proszę podajcie na siebie namiar Chyba Państwa sidziba jest tajna. Jak może nie podać w komunikcie adresów itp. Może to będzie spotkanie zamknięte, a to co innego. Mieszkam w Krakowie, czy muszę się zakwaterować w hotelu na czas konferencji (800 zł). Może mogę jedank mieszkać w domu. To też powinno być w komunikacie.
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS