wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-04| GNSS, Przetargi, Instytucje

Umowa na rozbudowę ASG-EUPOS podpisana

Główny Urząd Geodezji i Kartografii udzielił zamówienia na rozbudowę sprzętowo-programową systemu ASG-EUPOS. Ogłoszenie w tej sprawie zamieszczono dziś (4 stycznia) w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Przetarg odbywał się w procedurze negocjacyjnej bez wcześniejszego ogłoszenia.


Umowa na rozbudowę ASG-EUPOS podpisana

Zamówienie obejmuje dostawę i instalację oprogramowania systemowego i aplikacyjnego umożliwiającego odbiór i wykorzystanie do obliczeń oraz generowanie poprawek RTK/DGNSS z użyciem systemów GPS-NAVSTAR, GLONASS i Galileo. Będzie realizowane w dwóch etapach:
• dostawa sprzętu oraz oprogramowania systemowego i aplikacyjnego wraz z kluczami sprzętowymi, instalacja sprzętu oraz oprogramowania w centrum zarządzającym w Katowicach oraz wymiana sprzętu na stacjach referencyjnych;
• rekonfiguracja systemu i testowanie oprogramowania w centrum zarządzającym w Katowicach, instalacja sprzętu i oprogramowania w centrum zarządzającym w Warszawie, przeszkolenie personelu oraz przekazanie dokumentów licencyjnych i dokumentacji powykonawczej.
Wykonawca będzie też zobowiązany do zapewnienia serwisu gwarancyjnego w okresie 24 miesięcy od dnia odbioru sprzętu i oprogramowania.

Za 1,27 mln zł brutto całość prac zrealizuje krakowska spółka Geotronics Polska zaangażowana w budowę ASG-EUPOS i odpowiedzialna za świadczenie usługi serwisu gwarancyjnego oraz opieki technicznej systemu.

Źródło: TED, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS