wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-11-29| Geodezja, Przetargi

RDLP w Katowicach: przetarg na projekty planów urządzenia lasu dla czterech nadleśnictw

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach ogłosiła przetarg nieograniczony na opracowanie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Kobiór, Świerklaniec, Ujsoły, Zawadzkie oraz aneksów do planów urządzenia lasu dla Nadleśnictw Jeleśnia i Tułowice wraz z prognozami oddziaływania na środowisko. Oferty można składać do 17 grudnia 2010 r.


RDLP w Katowicach: przetarg na  projekty planów urządzenia lasu dla czterech nadleśnictw

Projekty planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Kobiór, Świerklaniec, Ujsoły, Zawadzkie na lata 2013-22 powinny być wykonane według stanu na 1 stycznia 2013 r. wraz prognozami oddziaływania na środowisko. Z kolei opracowanie aneksów do planów urządzenia lasu wraz z prognozami oddziaływania na środowisko dla Nadleśnictw Jeleśnia i Tułowice powinny być zrealizowane według stanu na 1 stycznia 2011 r.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien m.in. wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat:
• wykonał usługi polegające na opracowaniu, co najmniej 3 projektów planów urządzenia lasu dla nadleśnictw wraz z prognozami oddziaływania tego planu na środowisko, które uzyskały pozytywną opinię organów ustawowo opiniujących (RDOŚ, PWIS), a opracowane PUL zostały zatwierdzone przez Ministra Środowiska i wykonane za cenę nie mniejszą niż 500 tys. zł netto za każdy wykazany projekt planu,
• wykonał usługę polegającą na opracowaniu, co najmniej 1 aneksu do planu urządzenia lasu dla nadleśnictwa wraz z prognozą oddziaływania tego aneksu na środowisko, pozytywnie zaopiniowaną przez odpowiednie organy (RDOŚ, PWIS), a wykazany aneks został wykonany cenę nie mniejszą niż 50 tys. zł netto,

Wymagane wadium: 35 tys. zł. Planowany termin realizacji zamówienia: 2 stycznia 2011 r. – 1 stycznia 2013 r. Kryteria udzielenia zamówienia: cena (80%), doświadczenie (20%).

Szczegóły

Źródło: RDLP w Katowicach


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS