wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-11-29| Geodezja, Przetargi

RDLP w Katowicach: przetarg na projekty planów urządzenia lasu dla czterech nadleśnictw

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach ogłosiła przetarg nieograniczony na opracowanie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Kobiór, Świerklaniec, Ujsoły, Zawadzkie oraz aneksów do planów urządzenia lasu dla Nadleśnictw Jeleśnia i Tułowice wraz z prognozami oddziaływania na środowisko. Oferty można składać do 17 grudnia 2010 r.


RDLP w Katowicach: przetarg na projekty planów urządzenia lasu dla czterech nadleśnictw

Projekty planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Kobiór, Świerklaniec, Ujsoły, Zawadzkie na lata 2013-22 powinny być wykonane według stanu na 1 stycznia 2013 r. wraz prognozami oddziaływania na środowisko. Z kolei opracowanie aneksów do planów urządzenia lasu wraz z prognozami oddziaływania na środowisko dla Nadleśnictw Jeleśnia i Tułowice powinny być zrealizowane według stanu na 1 stycznia 2011 r.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien m.in. wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat:
• wykonał usługi polegające na opracowaniu, co najmniej 3 projektów planów urządzenia lasu dla nadleśnictw wraz z prognozami oddziaływania tego planu na środowisko, które uzyskały pozytywną opinię organów ustawowo opiniujących (RDOŚ, PWIS), a opracowane PUL zostały zatwierdzone przez Ministra Środowiska i wykonane za cenę nie mniejszą niż 500 tys. zł netto za każdy wykazany projekt planu,
• wykonał usługę polegającą na opracowaniu, co najmniej 1 aneksu do planu urządzenia lasu dla nadleśnictwa wraz z prognozą oddziaływania tego aneksu na środowisko, pozytywnie zaopiniowaną przez odpowiednie organy (RDOŚ, PWIS), a wykazany aneks został wykonany cenę nie mniejszą niż 50 tys. zł netto,

Wymagane wadium: 35 tys. zł. Planowany termin realizacji zamówienia: 2 stycznia 2011 r. – 1 stycznia 2013 r. Kryteria udzielenia zamówienia: cena (80%), doświadczenie (20%).

Szczegóły

Źródło: RDLP w Katowicach


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS