wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-11-22| Prawo, Edukacja, Instytucje

PWSZ w Jarosławiu zmienia nazwę

Pod nowym szyldem od 4 grudnia będzie funkcjonować Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Jarosławiu, która kształci między innymi na kierunku geodezja i kartografia. Będzie ona teraz nosić nazwę Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej. Nie zmieni się natomiast patron uczelni, pozostaje nim ks. Bronisław Markiewicz.


PWSZ w Jarosławiu zmienia nazwę

Wniosek o zmianę nazwy PWSZ złożył rektor uczelni. Do wniosku dołączono uchwałę senatu uczelni z 19 maja 2010 r. w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zmiany nazwy uczelni oraz pozytywną opinię samorządu studenckiego. W uzasadnieniu wniosku wskazano, iż zastąpienie w nazwie uczelni wyrazu „zawodowa” wyrazami „techniczno-ekonomiczna” lepiej oddaje strukturę i profil uczelni oraz pozwoli na podniesienie jej rangi.

O zmianie nazwy informuje rozporządzenie RM z 29 października 2010 r. w sprawie zmiany nazw niektórych publicznych uczelni zawodowych (DzU nr 217, poz. 1430). Na kierunku geodezja i kartografia uczelnia oferuje studia inżynierskie I stopnia odbywające się zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym; w obu przypadkach trwają one 7 semestrów.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
PWSZ W JAROSLAWIU TO DNO Ta uczelnie to powinni zamknac, jaroslaw to dziura w ktorej ucza niekompetentni wykladowcy z okolicznych wiosek
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS