wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-07-16| GNSS, Imprezy

Zapowiedź pierwszej konferencji o ASG-EUPOS

W dniach 28-29 października br. w Warszawie odbędzie się pierwsza Ogólnopolska Konferencja Użytkowników ASG-EUPOS.


Zapowiedź pierwszej konferencji o ASG-EUPOS

Impreza organizowana jest pod hasłem „System ASG-EUPOS dziś i jutro" przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Program konferencji podzielony został na dwa główne bloki: obrady plenarne oraz sesje warsztatowe. W programie przewidziano także bloki dyskusyjne, podczas których użytkownicy ASG-EUPOS będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy z tym rozwiązaniem, a także przekazać swoje uwagi administratorom systemu. Odbędą się również prezentacje najnowszych instrumentów i metod pomiarowych. W trakcie konferencji będzie również możliwe skorzystanie z pomocy technicznej administratorów systemu.

Tematyka referatów obejmować będzie zastosowania systemów GNSS oraz ASG-EUPOS zarówno w geodezji, jak i w innych dziedzinach, m. in.: rolnictwie, leśnictwie, wspomaganiu służb publicznych. Podjęte zostaną także aspekty prawne wykorzystania nawigacji satelitarnej.

Termin zgłaszania referatów upływa 15 sierpnia. Do 31 sierpnia opłata konferencyjna wynosi 600 zł, a po tym terminie – 700 zł.

Źródło: ASGEUPOS.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS