wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-08-03| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt, Firma, Software

ESRI i Trimble oferują nowy produkt GPS-GIS


ESRI ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży systemu pomiarowego GIS o nazwie GeoCollector.

W skład zestawu wchodzi odbiornik GPS Trimble GeoExplorer 2005 z zainstalowanym oprogramowaniem do zbierania danych w terenie (ArcPad) oraz aplikacja Trimble GPScorrect for ArcPad służąca do zapisywania danych do postprocessingu obserwacji różnicowych. Opcjonalnie dostępne jest również narzędzie Trimble GPS Analyst umożliwiające opracowywanie obserwacji satelitarnych bezpośrednio w ArcGIS Desktop. GeoExplorer 2005 to dwuczęstotliwościowy 12-kanałowy odbiornik GPS dostępny w trzech wersjach dokładnościowych (metrowa, submetrowa, centymetrowa). Wyposażono go w system Windows Mobile 5.0, 512 MB pamięci RAM i zintegrowane łącze Bluetooth. Przeznaczony jest dla użytkowników GIS.

Źródło: ESRI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt