wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-05-21| Geodezja, Prawo, Imprezy

Ponad 200 referatów na IV Konferencji INSPIRE

W internecie opublikowano szczegółowy program IV Konferencji INSPIRE która odbędzie się w dniach 22-25 czerwca w Krakowie pod hasłem „INSPIRE jako ramy współpracy” (INSPIRE as a Framework for Cooperation).


Ponad 200 referatów na IV Konferencji INSPIRE

Uczestnicy imprezy będą mieli do wyboru aż 206 referatów, które wygłoszone zostaną podczas 49 sesji (w tym czterech plenarnych). Będą one poświęcone m.in. metadanym, usługom sieciowym, geoportalom, geologii, danym tematycznym, projektowi GEOSS, a także budowaniu infrastruktury informacji przestrzennej w krajach nienależących do Unii Europejskiej.

Program konferencji

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
banany? Skoro już o bananach, to myślę, że dobrze się dzieje, że mamy ukochaną dyrektywkę - ciekawe tylko jak wybrną z konieczności współpracy instytucje w naszym kraju, których szefowie nie rozmawiają ze sobą. A co do mamy i taty to rzeczywiście przesadzają każąc nam być dostępnymi (on-line) i to z przodu i z tyłu. Na koniec uwaga, jeśli nie śmiać się z Unii, to z kogo (z siebie?)
odpowiedz zgłoś
Co?! euros: A masz coś do powiedzenia w temacie, czy tylko tak sobie coś pobredzasz o bananach? Szkoda, że zapomniałeś dodać, jak ta okropna Unia zabrania mówić mama i tata!!!111oneone
odpowiedz zgłoś
- Euro się sypie, unia rozpada,a tu nadal zajmują się krzywizną bananów, opss inspire. A jak tam europejski gps, ma już zdolność operacyjną ?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS