wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-05-05| GIS, Software, Imprezy

Zaproszenie na PROCAD EXPO 2010

18. edycja imprezy PROCAD EXPO, ogólnopolskiego forum użytkowników komputerowych systemów wspomagania projektowania (CAD), będzie miała charakter objazdowy i zawita do pięciu dużych miast Polski w dniach 17-21 maja 2010.


Zaproszenie na PROCAD EXPO 2010

W ramach imprezy odbędą się wystawy, targi i seminaria adresowane do projektantów, konstruktorów, a także sympatyków systemów wspomagających projektowanie w takich branżach, jak: architektura i budownictwo, mechanika, inżynieria lądowa i wodna, geodezja i kartografia oraz GIS.

Konferencje, seminaria, warsztaty i wystawy odbędą się w Warszawie (17.05), Zabrzu (18.05), Wrocławiu (19.05), Poznaniu (20.05) i Gdańsku (21.05). W 11 salach pięciu Multikin zademonstrowane zostaną najnowsze wersje systemów CAD firmy Autodesk (w tym pokazy pakietu Autodesk 2011), a także nowości technologiczne związane z poszczególnymi branżami (w podziale: Architektura, Mechanika, Infrastruktura i GIS, Media & Entertainment).

W ramach warsztatów pod okiem instruktora uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego przetestowania prezentowanych programów CAD. Będą mogli również zapoznać się z najnowocześniejszym sprzętem wspomagającym projektowanie (plotery, stacje robocze, skanery wielkoformatowe i inne). Dodatkowo przez cały dzień specjaliści firmy PROCAD SA służyć będą zwiedzającym konsultacjami i poradami na temat systemów CAD. Wstęp bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja

Źródło: PROCAD SA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS