wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-04-23| GIS, Imprezy

Zapowiedź warsztatów GIS na festiwalu nauki w Poznaniu

XIII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki to impreza, która odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w ośmiu publicznych uczelniach, miejscowym oddziale PAN i na terenie miasta. W ramach festiwalu przewidziano m.in. warsztaty z zakresu geoinformatyki organizowane przez Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.


Zapowiedź warsztatów GIS na festiwalu nauki w Poznaniu

W programie warsztatów, które zaplanowano na 28 kwietnia, znalazły się sesje komputerowe dotyczące współczesnych technologii w kartografii i systemów globalnego pozycjonowania, analiz przestrzennych w GIS, a także zastosowań otwartego oprogramowania Quantum GIS. Ponadto przewidziane są ćwiczenia terenowe „Z GPS-em za pan brat".

Festiwalowi patronuje Kolegium Rektorów Miasta Poznania, jego głównym organizatorem jest Fundacja UAM, a sfinansowany został ze środków miasta oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach, koncertach, pokazach filmowych, wycieczkach, panelach dyskusyjnych i wystawach (ogółem 406 pozycji). Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Program festiwalu

Program festiwalu na WNGiG

Źródło: WNGiG UAM, PAP ? Nauka w Polsce


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS