wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-02-02| Geodezja, Mapy, Sprzęt, Prawo, Software, Imprezy, Kataster

XII edycja elbląskiej konferencji ODGiK już w kwietniu


„Na progu nowej legislacji” to hasło tegorocznej konferencji poświęconej problematyce ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, która odbędzie się w Elblągu w dniach 22-23 kwietnia. Do udziału w niej zapraszają prezydent Elbląga oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich. Patronat nad konferencją objęła Jolanta Orlińska, główny geodeta kraju.

Pierwszy dzień konferencji zdominuje najbardziej aktualna problematyka, jaką bez wątpienia jest reforma służby geodezyjnej. Podsumowaniem będzie tradycyjne już Forum Dyskusyjne, do którego punktem wyjścia będą zaprezentowane referaty. W tym roku planowane jest przedłużenie Forum Dyskusyjnego ze względu na szeroki zakres tematyczny. Drugiego dnia przedstawione zostaną najważniejsze krajowe projekty geoinformatyczne oraz przegląd wdrożeń roku ubiegłego. Odbędzie się również mały przegląd projektów geoinformatycznych realizowanych przy wsparciu funduszy unijnych.

Elbląska konferencja już od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, skupiając szerokie grono uczestników, w tym także gości i prelegentów z zagranicy (z Rosji, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Ukrainy, Litwy czy Niemiec). Na stałe wpisała się też do kalendarza imprez programowych pod patronatem głównego geodety kraju, a jej tematyka oraz poruszane zagadnienia są ważnym punktem odniesienia dla organizacji służby geodezyjnej w Polsce.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji znajdą szersze informacje oraz druk zgłoszenia na stronie www.konferencjaodgik.pl. Przewidywany koszt uczestnictwa wynosi 1199 zł. (w tym 2 noclegi, pełne wyżywienie, uroczysta kolacja, materiały konferencyjne) przy wpłacie wniesionej do 15 lutego 2010 r.; po tym terminie koszt uczestnictwa wynosi 1 399 zł.

Nieodłącznym elementem elbląskich konferencji są warsztaty tematyczne oraz targi wystawiennicze. Ich uczestnicy mają okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz geoinformatycznymi dla branży. Wystawcy uzyskają informacje pod numerem telefonu (55) 237-60-48.

Patronat medialny nad XII Konferencją ODGiK objął wydawca miesięcznika GEODETA oraz portalu Geoforum.pl.

Źródło: OPEGIEKA Elbląg


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS