wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-01-08| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Imprezy, Kataster

Zapowiedź giełdy kooperacyjnej z greckimi firmami


W dniach 17-18 lutego 2010 r. w Warszawie w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Pańska 81/83) odbędzie się giełda kooperacyjna z firmami greckimi. Zaproszenie jest skierowane do firm z sektorów: teledetekcja, fotogrametria, GIS (systemy, software, dane), obserwacja Ziemi, monitoring środowiska, kartografia, nawigacja satelitarna, software, sprzęt pomiarowy i geodezyjny, inne.

W trakcie giełdy każdy uczestnik ma możliwość: • uzyskania pomocy przedstawiciela Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, • udziału w seminarium na temat wsparcia działalności eksportowej oraz działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka; „Paszport do eksportu”, • zaprezentowania materiałów promocyjnych, katalogów firmy podczas spotkań kooperacyjnych.

Udział w giełdzie może być doskonałą okazją nie tylko do nawiązania nowych kontaktów, ale także do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń pomiędzy polskimi i greckimi firmami. Językiem roboczym będzie angielski. Przewidziany jest udział w giełdzie ośmiu greckich firm z wymienionych sektorów.

Do bezpłatnego uczestnictwa w giełdzie zapraszają: Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Uniwersyteckim Ośrodkiem Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz organizacją Praxi/Help-Forward Network będąca członkiem Enterprise Europe Network w Grecji.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2010 r. Dodatkowych informacji o giełdzie udziela Anna Awdiejewa, EEN Warszawa, anna_awdiejewa@parp.gov.pl, tel. (22) 432-71-95.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy

Źródło: EEN Warszawa


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS