wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-23| Geodezja, Mapy, Prawo, Imprezy

Seminarium w Szreniawie


18 listopada 2009 r. w Szreniawie (woj. wielkopolskie) odbyło się seminarium z cyklu „Rozwój obszarów wiejskich” na temat „Kataster nieruchomości. Aktualne problemy rozwojowe wsi”.

W ramach trzech sesji referaty wygłosili między innymi: dyrektor Departamentu Informacji o Nieruchomościach GUGiK Alicja Kulka („Stan i perspektywy rozwoju katastru w Polsce”), wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego w Poznaniu Lidia Danielska („Prace legislacyjne w zakresie ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne”), geodeta województwa Wojciech Zając („Aktualne problemy działalności geodezyjnej w administracji samorządowej województwa wielkopolskiego”). Przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentował program działań w zakresie rozwoju obszarów wiejskich w latach 2007-2013. W ostatniej sesji wystąpił przedstawiciel Związku Pracodawców, Dzierżawców i Właścicieli Rolnych w Bydgoszczy. Odniósł się on do projektu zmian w ustawie o gospodarce nieruchomościami SP z punktu widzenia dzierżawców oraz przedstawiciel Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego, przedstawił także stanowisko Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego wobec projektowanej ustawy o wyprzedaży ziemi z zasobów SP.

Organizatorami seminarium byli: Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział Wielkopolski w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

Lidia Danielska, WINGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS