wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-23| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software

GGP Systems: nowa wersja aplikacji GIS


Brytyjska firma GGP Systems wypuściła na rynek nową wersję oprogramowania GIS GGP 2009, która współpracuje z systemami Windows Vista, Windows 7 i Windows Server 2008, a dane mogą być zapisywane m.in. w oprogramowaniu Microsoft SQL Server 2008 czy Oracle.

Rozbudowana aplikacja daje możliwość odczytywania i zapisywania informacji przestrzennych, m.in. danych pomiarowych z odbiorników GPS czy dalmierzy laserowych.
GIS GGP 2009 umożliwia zapisywanie danych w formatach zgodnych ze standardami OGC. Aplikacja jest kompatybilna z bazą topograficzną MasterMap, prowadzoną przez brytyjską agencję kartograficzną Ordnance Survey. Dane zebrane w terenie mogą być zatem wykorzystywane do automatycznej aktualizacji odpowiednich warstw na serwerach OS.

Źródło: GGP Systems


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt