Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-09-14| Sprzęt

PlotWave 300 - ploter, skaner i kopiarka od Oce


Firma Oce Poland wypuściła na rynek nowy wielofunkcyjny system Oce PlotWave 300 przeznaczony do szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w formacie do A0.

Oce PlotWave 300 drukuje czarno-białe dokumenty z maksymalną prędkością 2,3 arkusza A0 na minutę. Technologia Oce Radiant Fusing sprawia, że urządzenie rozgrzewa się bardzo szybko i już chwilę po włączeniu jest gotowe do pracy. Rozwiązanie to pozwala na redukcję zużycia energii nawet o 50% w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń. Zaletą plotera są także jego niewielkie wymiary (49 x 36 x 16 cali), dzięki czemu urządzenie zajmuje około 1 metra kw. powierzchni biurowej.

Technologia Oce Pico Printing umożliwia drukowanie dokumentów w rozdzielczości 600 na 1200 dpi. Pozwala także na osiągnięcie precyzyjnych linii i łagodnych przejść bez efektu schodkowania na łukach. Skanowanie odbywa się w technologii Color Image Logic przy maksymalnej rozdzielczości 600 dpi. Ploter posiada opcjonalne oprogramowanie Oce Reprodesk, które zapewnia prawidłowe wydruki i rozliczenia kosztów na poszczególne działy i projekty. Oce PlotWave 300 charakteryzuje ponadto cicha praca oraz brak emisji ozonu, dzięki czemu jego użytkowanie nie wymaga wentylacji pomieszczeń biurowych. Jest to także jedyne tego typu urządzenie na rynku, które umożliwia drukowanie bezpośrednio z pamięci USB i archiwizację na niej zeskanowanej dokumentacji. Zapewnia ponadto prawidłowe segregowanie dokumentów dzięki unikatowej funkcji powietrznej separacji wydruków.

Ploter drukuje z formatów: HP-GL, HP-GL/2, TIFF, JPEG, DWF, PS/PDF (opcja), CALS, NIFF, NIRS, ASCII, Calcomp 906/907/951 i C4 oraz skanuje do formatów: TIFF, PDF, JPEG, CALS.

Źródło: PAI PrintinPoland


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS