wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-10| GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje

GUGiK udzielił zamówienia na wdrożenie projektu celowego


Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg nieograniczony na wdrożenie wyników prac badawczych projektu celowego pn „Metodyka i procedury integracji, wizualizacji, generalizacji i standaryzacji baz danych referencyjnych dostępnych w zasobie geodezyjnym i kartograficznym oraz ich wykorzystanie do budowy baz danych tematycznych w trzech zakresach”.

Część pierwsza obejmuje wdrożenie linii technologicznej redakcji mapy topograficznej 1:50 000 generowanej z bazy danych WTBD – biblioteki graficzne, aplikacje, pliki parametryczne. Jedyną ofertę złożyło konsorcjum w składzie: OPGK Kraków (lider) oraz WPG SA i Geoinvent z Warszawy. Wartość zamówienia: 146 tys. zł

Część druga zamówienia dotyczy wdrożenia systemu informatycznego umożliwiającego scalanie, wycinanie i udostępnianie danych wysokościowych LPIS, TBD i SMOK w oparciu o GeoMedia Pro 6, GeoMedia Terrain i SQL Server. W tym przypadku także złożono tylko jedną ofertę. Część tę za blisko 66 tys. zł wykona firma Intergraph Polska.

Ostatnia część obejmuje wdrożenie prototypu systemu informatycznego Państwowego Rejestru Nazw Geograficznych w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej wraz z modułem edycji i aktualizacji systemu zarządzania PRNG. Jedyną ofertę w tym przypadku złożyła firma ESRI Polska (wartość: 171 tys. zł).

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt