wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-10| GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje

GUGiK udzielił zamówienia na wdrożenie projektu celowego


Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg nieograniczony na wdrożenie wyników prac badawczych projektu celowego pn „Metodyka i procedury integracji, wizualizacji, generalizacji i standaryzacji baz danych referencyjnych dostępnych w zasobie geodezyjnym i kartograficznym oraz ich wykorzystanie do budowy baz danych tematycznych w trzech zakresach”.

Część pierwsza obejmuje wdrożenie linii technologicznej redakcji mapy topograficznej 1:50 000 generowanej z bazy danych WTBD – biblioteki graficzne, aplikacje, pliki parametryczne. Jedyną ofertę złożyło konsorcjum w składzie: OPGK Kraków (lider) oraz WPG SA i Geoinvent z Warszawy. Wartość zamówienia: 146 tys. zł

Część druga zamówienia dotyczy wdrożenia systemu informatycznego umożliwiającego scalanie, wycinanie i udostępnianie danych wysokościowych LPIS, TBD i SMOK w oparciu o GeoMedia Pro 6, GeoMedia Terrain i SQL Server. W tym przypadku także złożono tylko jedną ofertę. Część tę za blisko 66 tys. zł wykona firma Intergraph Polska.

Ostatnia część obejmuje wdrożenie prototypu systemu informatycznego Państwowego Rejestru Nazw Geograficznych w Centralnym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej wraz z modułem edycji i aktualizacji systemu zarządzania PRNG. Jedyną ofertę w tym przypadku złożyła firma ESRI Polska (wartość: 171 tys. zł).

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt