Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-01-20| Prawo, Ludzie, Instytucje, Imprezy, Kataster

Konsultacje ministra Piotra Stycznia ze środowiskiem geodetów


Piotr Styczeń, sekretarz stanu ds. budownictwa w Ministerstwie Transportu i Budownictwa, 19 stycznia po raz kolejny spotkał się z reprezentantami środowiska geodezyjnego i kartograficznego.

Obecni byli m.in. przedstawiciele Instytutu Geodezji i Kartografii, Stowarzyszenia Geodetów Polskich, Geodezyjnej Izby Gospodarczej, Krajowego Związku Pracodawców Firm Geodezyjno-Kartograficznych, Zachodniopomorskiej Geodezyjnej Izby Gospodarczej, a także główny geodeta kraju Jerzy Albin oraz eksperci unijni, w tym prof. Hans Knoop.
Na prośbę ministra zaproszeni goście przedstawili swe opinie na temat Integrującej Platformy Elektronicznej (IPE) - projektu informatycznego od trzech lat wdrażanego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Wnioski ze spotkania zostaną przedstawione ministrowi transportu i budownictwa Jerzemu Polaczkowi. Zdziwienie i konsternację wzbudziła nieobecność przedstawicieli: Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Związku Powiatów Polskich i stowarzyszenia GISPOL (największego przeciwnika wprowadzenia IPE), mimo iż przebywali oni w czasie spotkania w budynku ministerstwa.

JP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS