Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-16| Geodezja, Mapy, Firma, Ludzie, Imprezy

ZUG Azymut organizuje turniej piłkarski geodetów


ZUG "Azymut" ze Stargardu Szczecińskiego organizuje 24 czerwca br. turniej piłkarski geodetów. Dziewiąte spotkanie amatorów piłki nożnej z zachodniopomorskiego odbędzie się na boisku gminnym w Żarowie.

Do udziału w turnieju zaproszono firmy geodezyjne ze Szczecina, Pyrzyc, Łobza, Myśliborza, Goleniowa, Nowogardu i Stargardu Szczecińskiego. Drużyny wystąpią w 6-osobowych składach i grać będą na małym boisku (60x35 m) systemem 2 x po 15 minut; liczba zawodników rezerwowych i dozwolonych zmian jest dowolna. Surowo zakazane jest natomiast korzystanie przez zawodników z korków piłkarskich, impreza ma bowiem charakter rodzinno-rekreacyjnego spotkania. Przewidywane są także: wspólne ognisko, gry i zabawy dla najmłodszych oraz mecz pomiędzy drużynami „Geodetów” i „Przyjaciół” (geodetów). Zgłoszenia do turnieju (do 21 czerwca) przyjmuje Jan Kielan – organizator imprezy.

Bliższe informacje: http://www.geodezja-szczecin.org.pl/news.php?readmore=32

Źródło: ZGIG


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS